Maker Library Network 

Maker Library Network (MLN) - це проект Британської Ради, який об'єднує дизайнерів та мейкерів у всьому світі. За допомогою цієї унікальної мережі винахідники можуть ділитися знаннями, досвідом, ідеями та створювати колаборативні проекти. MakerLibrary включає в себе три ключові елементи: мейкерський простір, галерею і власне бібліотеку. Ці простори об'єднані онлайн, а також за рахунок програм обміну, виставок та інших подій. Мережа MakerLibraryNetworkпідтримує різні сфери діяльності: від традиційних ремесел до цифрових технологій. Сьогодні MakerLibrary працюють у Великобританії, Південній Африці, Німеччині, Мексиці, Туреччині, а відтепер і в Україні. Проект має великі амбіції та плани щодо глобального розширення мережі.

Концепцію MLN створили та розвинули Деніел Чарни та FromNowOnу співпраці з Британською Радою.

Для більш детальної інформації, відвідайте сайт MLN:

www.makerlibrarynetwork.org та www.design.britishcouncil.org/projects/makerlibraries/

Maker Library в Україні

IZONE — креативна комьюніті, яка складається з багатофункціональних робочих зон в індустріальному стилі, серед яких галерея, багатофункціональний виставковий простір, локація для проведення конференцій і зустрічей, майданчик для перфомансів та концертів, творчі майстерні, студії, а також, магазин, бар / кафе і тераса. Лабораторія IZONE є проектним підрозділом ІЗОЛЯЦІЇ, Платформи культурних ініціатив, яка була створена в Донецьку і продовжила свою діяльність в Києві, у зв’язку з конфліктом на Сході України. 

Для IZONE, MakerLibrary, яка включала серію заходів у 2016 року, - це унікальна можливість розширити коло діяльності IZOLAB і об'єднати мейкерів Києва, надаючи їм доступ до спеціалізованої літератури та можливості вчитися і ділитися новими знаннями і навичками. Мета MakerLibrary - стати платформою для українських дизайнерів, архітекторів, художників і мейкерів, що дозволить їм обговорювати і обмінюватися ідеями, досвідом і винаходами з усім світом.

Відвідайте веб-сайт IZONE, щоб дізнатися більше. Також можна підписатися на їхню розсилку новин.