«Шекспір наживо» – однорічна всесвітня програма різноманітних подій та заходів, метою якої було вшанування 400-річчя з дня смерті Вільяма Шекспіра. Програма організовувалася Британською Радою й компанією “GREAT Britain campaign”. Святкування вшановувало Шекспіра як драматурга й призначалося для усіх націй та народів. Більш, ніж 140 країн взяло участь в урочистостях, зокрема, люди знайомилися з драматургом посередництвом екранізацій, виставок, перформансів , а також у школах, відповідно до унікальної онлайн-програми співпраці.

Онлайн-джерела створені як частина «Шекспіра наживо»  залишаються доступними. Вони включають в себе інноваційні короткі фільми, натхненником для яких слугував Шекспір, цифрові платформи, що дозволяють створювати ремікси вистав, а також навчальні ресурси для школярів й осіб будь-якої вікової категорії, хто вчить англійську мову в Сполученому Королівстві й в інших куточках світу.

Дізнатися більше про «Шекспір наживо», а також ознайомитися з повним переліком пропозицій і ресурсів можна на shakespearelives.org.

Долучайся до всесвітнього діалогу в соціальних медіа з хештегом #ShakespeareLives.

Зовнішні посилання