Увага, з 29 серпня ми відкриті на лівому березі!

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася у Британській Раді, однак знаходилася неподалік від вашої оселі на Лівому березі Дніпра – ми маємо чудову пропозицію саме для вас. Відтепер заняття з англійської для дітей та підлітків відбуватимуться у приміщені партнера Британської Ради«Академія А+» за адресою вул. Регенераторна, 4.

У цій школі для Британської Ради відведено три класні кімнати для проведення занять з англійської для дітей віком від 6 до 17 років. Стандарти безпеки та технічного обладнання повністю відповідають нашим – тут є інтерактивні дошки, охорона, кафе на території школи, дотримано політику захисту дітей тощо.

За згодою Британської Ради та  «Академії  А+», у школі можуть навчатися не лише школярі цієї школи, але й інших шкіл, якщо це територіальне розміщення їм вигідніше.

Звертаємо вашу увагу на те, що консультація та попереднє тестування рівня англійської дитини буде проходити у центральному офісі Британської Ради за адресою вул. Сковороди, 4/12.

Головні переваги нового приміщення:

  • Нові кімнати оснащені інтерактивним дошками та розташовані у сучасному освітньому центрі, що створений для дітей та з урахуванням їх потреб, повністю відповідає політикам захисту дітей та стандартам безпеки Британської Ради;
  • Безпечна, надійна, тиха локація, що охороняється, на території житлового комплексу «Комфорт Таун» із великою кількістю місць для паркування – легко під’їхати та виїхати;
  • Зручна зона очікування для батьків, кафе із терасою;
  • Вигідною пропозицією для наших клієнтів може бути й те, що навчальний центр складається також із дитячого садочка, початкової школи, центру раннього розвитку, музичної, танцювальної, спортивної шкіл, художніх студій.

Для того, щоб записатися на вступне тестування перейдіть, будь ласка, за посиланням

Детальніше про курси англійської для дітей читайте тут.

Детальніше про Академію А+

Академія Сучасної Освіти – це освітній центр, за плечима якого понад три роки успішної роботи. У комплекс входить початкова школа, дитячий садочок, центр раннього розвитку, музична, танцювальна та спортивна школи, художні студії і центр вивчення іноземних мов.

Щодня академію відвідує понад 1000 дітей, усі вони приходять для того, щоб вчитися, розвиватися і розкривати свої таланти. Допомагають їм у цьому близько 100 професійних педагогів. Вікова категорія дітей найрізноманітніша – від піврічних малюків на бейбі-фітнесі до тінейджерів у танцювальній та музичній школах.

Початкова школа «Академія Сучасного Освіти» - це школа повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов. Невеликі за чисельністю класи, сучасна навчально-матеріальна база, досвідчений колектив педагогів та асистентів, правильно підібраний рівень навантаження для учнів – все це в комплексі створює максимально комфортні умови для успішного навчання! У програмі навчання є місце не тільки предметним заняттям – діти займаються спортом, робототехнікою, шахами, англійським театром, німецькою / іспанською / французькою мовами.

Після садка або школи можна навчатися вокалу, грати на музичних інструментах (фортепіано, гітара, саксофон, ударні), займатися в театральній або художній студії, вдосконалювати мови, танцювати або вибрати для себе один з безлічі запропонованих напрямків. Наприклад, спортивна школа є гордістю «Академії А+», ми пропонуємо відвідати Футбольний Клуб «Вулкан», баскетбольні команди, тхеквондо і карате, роликовий спорт, художню гімнастику від тренерів міжнародного класу.