Aptis допоможе вам переконатися, що ваш персонал володіє англійською на належному рівні для досягнення цілей та розвитку вашого бізнесу.

Ви можете використати Aptis, щоб:

  • проводити набір персоналу та надавати підвищення саме тим працівникам, які цього заслуговують
  • визначати прогалини в знаннях англійської мови
  • оптимізувати тренінгові програми у вашій компанії, зосередившись на правильних сферах розвитку.

Забезпечте високу ефективність на робочому місці

Aptis перевіряє навички, необхідні для спілкування англійською в реальних життєвих ситуаціях. Його формат допоможе вам переконатися, що ваш персонал зможе комунікувати ефективно і впевнено з партнерами, міжнародними представниками та клієнтами.

Покращуйте імідж вашої компанії

Aptis допоможе вам підвищити рівень володіння англійською, щоб досягати поставлених цілей та покращувати імідж вашої компанії. Aptis ґрунтується на академічних дослідженнях та численних перевірках якості. Високоточні й надійні результати допоможуть вам мінімізувати репутаційні ризики, спричинені недостатнім знанням англійської.

Оптимізуйте ваші процеси найму персоналу й підвищення кваліфікації

Aptis може бути проведений в обраному вами місці, в обрані дату та час. Ви можете керувати цим процесом самостійно - або ж ми це зробимо для вас. Завдяки Aptis ви зможете перевірити навички, які є найвагомішими для вашої організації; це дозволить оптимізувати процес тестування й надасть відчутні переваги вашому бізнесу.

Приймайте обґрунтовані рішення

Aptis розроблений для перевірки здатності кандидатів комунікувати в життєвих ситуаціях. Він надасть точні результати перевірки всіх мовних навичок, зокрема говоріння та письма, всього через 48 годин.

Ви отримаєте індивідуальні та групові звіти про результати тестування відповідно до стандартів CEFR, що полегшить вам порівняння результатів різних кандидатів, визначення індивідуальних потреб у навчанні й аналіз результативності діяльності. Це дозволить вам приймати обґрунтовані рішення про підбір персоналу, підвищення кваліфікації та навчання.