Надійне й точне тестування з англійської мови є необхідним для вдосконалення навчального процесу ваших студентів і підвищення якості викладання у вашому закладі. 

Aptis дає можливість:

  • слідкувати за рівнем англійської мови ваших студентів і викладачів
  • брати на роботу працівників, що якнайкраще відповідають вашим вимогам щодо рівня англійської
  • забезпечувати процедури вступу й випуску, яким можна довіряти
  • визначати сильні й слабкі сторони у викладанні та вдосконалювати навчальні програми
  • розподіляти студентів на курси, що відповідають їх потребам та вмінням                                                                               
  • перевіряти готовність студентів навчатися на англійськомовних програмах.

Підвищуйте імідж вашого навчального закладу 

Aptis допоможе вам продемонструвати якість викладання англійської у вашій установі, підвищити вашу впізнаваність та стандарти викладання англійської мови.

Отримайте додаткову конкурентну перевагу завдяки партнерству з Британською Радою – світовим лідером з тестування англійської.

Обирайте надійне оцінювання

Aptis ґрунтується на новітніх дослідженнях з оцінювання знань англійської мови та є предметом дослідницької роботи, що триває. Його формат, система оцінювання та проведення здійснюються з врахуванням високих стандартів перевірки якості та моніторингу.

Результати тесту Aptis формуються згідно зі Загальноєвропейською системою мовної компетенції (CEFR), що дозволить вам легко зрозуміти навички й компетенції ваших студентів і викладачів.

Завдання у тестуванні Aptis – комунікативні, тобто перевіряють здатність спілкуватися англійською мовою в реальних життєвих ситуаціях.

Оптимізуйте ваш  процес тестування

Aptis це гнучке тестування, що дозволяє індивідуально обрати модулі й адаптувати проведення. Ви зможете вибрати всі або ті навички, які підходять під ваші потреби і бюджет. Його можна провести на вимогу, в зручний для вас час, в зручному місці та з частотою за вашим бажанням.

Для проходження тесту Aptis необхідно лише ознайомлення з форматом іспиту, ніякої специфічної підготовки не потрібно. Це означає, що його можна з легкістю інтегрувати у вашу наявну систему без потреби в змінах навчальної методології.

Оцінювання, розроблене для освітнього сектора

Ми адаптували вміст тестування Aptis саме для сектора освіти, щоб полегшити оцінювання викладачів та учнів. Завдяки включенню завдань і сценаріїв із буденного життя чи робочих ситуацій Aptis для підлітків і вчителів дає можливість кандидатам зосереджуватися власне на тестуванні мови для повсякденних ситуацій.

«Aptis для вчителів» оцінює рівень знань англійської мови у педагогів. Його завдання засновані на сценаріях, які є буденними для них.

«Aptis для підлітків» розроблений для дітей віком 13-17 років. Формат іспиту й види питань пристосовані до типових справ підліткового життя, серед яких соціальні мережі, домашні завдання, заняття спортом, тощо.