Aptis – це надійний інструмент, який можна інтегрувати як елемент оцінювання у ваші програми розвитку англійської мови, існуючі системи та як загальнонаціональний зразковий показник у навичках володіння мовою.

Ви можете використовувати Aptis, щоб

  • оцінювати навички з англійської мови ваших працівників, викладачів і студентів, а також встановлювати зразковий показник відповідно до міжнародного стандарту (CEFR). 
  • проводити аудит на знання мови для визначення навчальних потреб
  • виявити сфери, що потребують подальшого вдосконалення, відповідно до ваших планів із підвищення кваліфікації.
  • вимірювати успішність мовно-навчальних проектів на різних етапах
  • отримати точну оцінку знань співробітника, до посади якого є певні вимоги стосовно рівня володіння англійською.

Визначте ефективність ваших проектів з англійської мови

Aptis надасть точні результати відповідно до міжнародного стандарту Загальноєвропейської системи мовної компетенції (CEFR). Він дозволить легко порівнювати рівень володіння мовою за певний проміжок часу чи після проходження навчальних програм. На основі результатів тестування ви зможете приймати обґрунтовані рішення щодо необхідних політик, майбутніх навчальних потреб та професійного розвитку вашого персоналу. 

Оптимізуйте процес оцінювання

Із тестуванням Aptis ви зможете перевіряти рівень знання англійської мови загалом чи окремі навички. Тестування можна проводити в будь-якому місці й навіть у великих масштабах – як в онлайн, так і в офлайн версії з дотриманням всіх необхідних заходів з забезпечення точності результатів. Тест підійде будь-якому кандидату незалежно від його рівня володіння мовою. Гнучкість тесту дозволить вам оптимізувати час і ресурси, що потрібні на оцінювання навичок англійської мови.

Оберіть тестування, якому можна довіряти

Ми приділяємо багато часу дослідженням – від розробки завдань до підрахунку балів, перевірки якості тестування та оцінювання.

Aptis розроблений нашою командою експертів і ґрунтується на найновіших теоретичних знаннях в оцінюванні, соціокогнітивних знаннях та нашій постійній дослідницькій роботі.

Наші суворі правила з моніторингу екзаменів забезпечують точність і надійність результатів, яким ви можете довіряти при розробці освітніх програм, навчальних планів і політик викладання англійської мови.

Оцінювання, створене під ваші потреби

Крім загальної версії тестування Aptis, ми також розробили специфічні тестування для викладачів і підлітків. З «Aptis для вчителів» та «Aptis для підлітків» ви зможете оцінити рівень володіння мовою в надійний спосіб відповідно до вашої навчальної політики.

Ми також можемо співпрацювати з вашою командою для розробки адаптованих тестів, які відповідатимуть специфічним потребам вашого місцевого контексту згідно з міжнародними стандартами й забезпечуватимуть надійність вашої системи оцінювання.