Міжнародна премія за викладання англійської мови

Нагороди ELTons відзначають найоригінальніші курси, публікації, проекти, мобільні додатки та платформи, які знаходять нові способи допомогти учням та викладачам англійської мови у всьому світі досягти поставлених цілей.

Нагороди також відзначають організації, команди та осіб, оригінальні підходи яких допомагають формувати майбутнє викладання й вивчення англійської мови.

Подача заявок закрита. Відвідайте наш веб-сайт English Agenda для отримання додаткової інформації про процес відбору.

КАТЕГОРІЇ ДЛЯ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

1. Досконалість інновацій у курсах – курси, що використовують новаторське різноманіття змісту, форматів або засобів, які допомагають учням досягти гнучкого рівня володіння англійською мовою.

2. Інновації в ресурсах для викладачів – ресурси, що підтримують професіоналів викладання англійської мови, чи то через тренінги й освітні проекти для вчителів, чи через постійний професійний розвиток.

3. Інновації в ресурсах для учнів – послуги, активності, матеріали чи твори, що використовують інноваційні засоби для підвищення рівня володіння англійською мовою, зокрема в розширенні знань словникового запасу, граматики, розмовного рівня, сприйнятливих і продуктивних навичок або життєво важливих мовних навичок для навчання, життя та / або роботи.

4. Цифрові інновації – використання цифрових технологій і засобів, передові технології або оригінальне використання наявних технологій для сприяння високоякісному вивченню англійської мови.

5. Місцеві інновації (у партнерстві з Cambridge Assessment English) – ресурси чи проекти, що впроваджують інноваційні рішення для задоволення конкретних, місцевих потреб, у межах місцевого, національного або регіонального контексту по всьому світу.