ELTons 2022, image

Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі ELTons 2022! 

Чи були ви за останні два роки причасні до створення інноваційного продукту, публікації чи сервісу з викладання або вивчення англійської мови?

Цього року міжнародній премії ELTons, яка відзначає інновації у вивченні та викладанні англійської мови, а також творців, які стоять за ними, виповнюється 20 років. ELTons 2022 відзначатиме винахідливість тих, хто знайшов найбільш новаторські та надихаючі способи обмежити перерви в навчанні під час пандемії. Прийом заявок триває до четверга, 17 березня

Британська Рада шукає найінноваційніші онлайн заняття, онлайн-курси, додатки, платформи, проекти та багато іншого, що було розроблено під час пандемії, а також нові способи підтримки розвитку та добробуту вчителів. Також премія ELTons відзначатиме використання передових технологій для високоякісного вивчення та викладання англійської мови за допомогою, наприклад, штучного інтелекту, віртуальної реальності та розпізнавання мовлення.

Фіналістами премії у 2021 році стали: проект з вивчення мови в захоплюючих 3D-світах; оригінальний телесеріал спеціально для тих, хто вивчає англійську мову; та нові плани для вчителів, направлені подолати проблеми, з якими стикаються студенти.

ELTons продовжує роботу Британської Ради щодо створення глобальних можливостей у сфері освіти, мистецтва, культури та англійської мови. У 2021 році під час конкурсу надійшло понад 180 заявок із 55 країн з проектами щодо розв'язання глобальної проблеми зміни клімату та освітньої нерівності. Британська Рада прагне, щоб нагороди були інклюзивними, відображали широке розмаїття англійської мови в усьому світі та сприяли екологічній стійкості.

Всього існує п’ять категорій нагород:

  1. Досконалість у цифрових інноваціях
  2. Інновації в ресурсах для навчання
  3. Інновації в ресурсах для викладачів
  4. Досконалість у інноваційних курсах
  5. Досконалість у місцевих інноваціях

Окрім подання інновації в одну з п’яти основних категорій премії ELTons, ви також можете подати заявку на розгляд двох спеціальних відзнак: за Рівність, різноманітність та інклюзивність (EDI) та Екологічну стійкість та дії щодо клімату.

Заявки приймаються до четверга, 17 березня, 23.59 за британським часом. Дізнайтеся більше про те, як подати заявку та надсилайте свою інновацію за посиланням.