Online learning hub YL, image

Що корисного ви знайдете на платформі Learning Hub

  • Інструменти для практики й розвитку знань з англійської мови
  • Завдання для закріплення матеріалу заняття
  • Завдання до та після уроків для Secondary Plus та Primary Plus 3–6
  • Інтерактивні ігри та завдання для залучення учнів Primary Plus 1 та 2
  • Відстеження прогресу, аби учні спостерігали за покращенням своїх навичок англійської

Ознайомтеся з порталом Learning Hub за допомогою цих відео

Початок роботи з Learning Hub: Дізнайтеся про основи використання Learning Hub: наприклад, як увійти в свій обліковий запис вперше, створити ім’я користувача, знайти навчальні ресурси та отримати максимальну користь від користування.

Learning Hub для учнів Primary Plus 1–2: Нижче наведено стислий опис завдань для вашої дитини, а також інформацію щодо відстеження власного прогресу.

Learning Hub для учнів Primary Plus 3–6: Ознайомтеся з ресурсами, доступними для учнів рівнів 3–6, і подивіться, як відстежувати їхній прогрес.

Learning Hub для учнів Secondary Plus: Подивіться, як працює Learning Hub і як саме він допомагає покращити вивчення мови для учнів Secondary Plus.

Кожен Learning Hub містить такі ефективні інструменти

  • Оригінальний вміст кожного з наших журналів 
  • Перевірка успішності для учнів і батьків

Подивіться, яку саме допомогу Learning Hub надає вашій дитині

Primary Plus 1–2 Primary Plus 3–6
П'ять розділів, включаючи інтерактивні ігри для перевірки засвоєння матеріалу, пісні та відео Кожен журнал містить п’ять-шість практичних розділів, включаючи граматику, лексику, читання, письмо та сприйняття на слух. Використання цих вправ для практики усного спілкування в класі покращить мовні навички вашої дитини.
Багато цікавих посилань для покращення сприйняття мови Кожний розділ містить завдання або проєкт для виконання. Деякі з них вимагають від дитини роботи в зошиті, який потім слід показати вчителю/вчительці на уроці, тоді як в інших матеріали надсилаються онлайн для подальшої оцінки вчителем/вчителькою.

Подивіться, яку саме допомогу Learning Hub надає вашій дитині

Secondary Plus та Upper Secondary Plus
Кожен журнал містить п’ять практичних розділів, включаючи граматику, лексику, читання, письмо та сприйняття на слух. Навички мовлення практикуються під час уроку.
Кожний розділ містить завдання або проєкт для виконання. Деякі з них вимагають від дитини роботи в зошиті, який потім слід показати вчителю/вчительці на уроці, тоді як в інших матеріали надсилаються онлайн для подальшої оцінки вчителем/вчителькою.

Увійдіть у Learning Hub

Технічні вимоги

  • Аби отримати найкращий досвід, відкрийте наш Learning Hub з настільного комп’ютера, ноутбука чи планшета.
  • Вам також знадобиться хороше з’єднання з кабельним інтернетом або Wi-Fi.