Child protection YL, image

Під час навчання у Британській Раді ваша дитина почуватиметься як вдома. Дізнайтеся більше в нашому Safeguarding global policy statement.

Хто ми і що таке Політика Захисту Безпеки Дітей і Дорослих в Британській Раді

Британська Рада є міжнародною організацією Сполученого Королівства з питань культурних зв’язків і освітніх можливостей.

У своїй роботі ми зустрічаємося з багатьма дітьми та дорослими, які з різних причин потенційно перебувають у групі ризику. Захист безпеки означає наше прагнення створити безпечне середовище, у якому жодна дитина чи дорослий не зазнає шкоди чи експлуатації під час контакту з нами.

Британська Рада не толерує бездіяльність по відношенню до захисту безпеки. На практиці це означає, що необхідно докласти всіх необхідних зусиль для дотримання Політики, незалежно від витрат або незручностей у роботі. Зобов’язання Британської Ради щодо захисту безпеки задокументовано в Політиці Захисту Безпеки Британської Ради та Кодексі Поведінки.

Політика захисту безпеки є обов’язковою та має застосовуватися в усіх ситуаціях, де працює Британська Рада або наші партнери. Очікується, що всі партнери Британської Ради мають власну Політику Захисту Безпеки або будуть дотримуватися та впроваджувати Політику Захисту Безпеки Британської Ради до та під час партнерства з Британською Радою.

Для отримання додаткової інформації про систему безпеки Британської ради, будь ласка, відвідайте наш корпоративний сайт.

Важливе зауваження: Британська Рада та наші партнери-виконавці повинні мати підписану згоду батьків на участь будь-якої дитини в нашій програмі/проекті.

Що ми робимо, щоб захистити Вашу дитину під час участі в заходах Британської Ради?

Усі дорослі, які працюють на Британську Раду та з Британською Радою, повинні поводитись так, щоб їхня поведінка ніколи не завдавала шкоди дітям.

Дорослі повинні:

1. Вислухати дитину і допомогти їй, якщо вона в небезпеці, або сповістити того, хто може допомогти.

2. Організовувати зустрічі з дитиною лише в місцях, де їх обох можуть бачити інші.

3. Ставитися до дитини з повагою.

3. Завжди тримати свої руки при собі.

Дорослі не мають права:

1. Ображати або залякувати дитину у будь-який спосіб.

2. Робити щось небезпечне для дитини.

3. Розмовляти з дитиною приватно онлайн або по телефону.

Діти повинні:

Ставитися до всіх людей справедливо, з повагою, гідністю та без дискримінації. Повідомляти про будь-які занепокоєння щодо їхньої безпеки або безпеки будь-кого в групі.

Що ми робимо, щоб захистити тебе під час участі в заходах Британської Ради?

Усі дорослі, які працюють на Британську Раду та з Британською Радою, повинні поводитись так, щоб їхня поведінка ніколи не завдавала тобі шкоди.

Дорослі повинні:

1. Вислухати і допомогти тобі, якщо ти в небезпеці, або сповістити того, хто може тобі допомогти.

2. Організовувати зустрічі з тобою лише в місцях, де вас обох можуть бачити інші.

3. Ставитися до тебе з повагою.

3. Завжди тримати свої руки при собі.

Дорослі не мають права:

1. Ображати або залякувати тебе у будь-який спосіб.

2. Робити щось небезпечне для тебе.

3. Розмовляти з тобою приватно онлайн або по телефону.

Обов’язки дитини:

1. Стався до всіх людей справедливо, з повагою, гідністю та без дискримінації.

2. Повідомляй про будь-які ваші занепокоєння щодо твоєї безпеки або безпеки будь-кого в групі. Ти можете звернутись по домопогу до батьків, когось іншого з родини, вчителя, поліцейського.

Кому ви можете сказати, якщо у вас є якісь занепокоєння?

Якщо у Вас є якісь занепокоєння щодо заходів Британської Ради, в яких бере участь Ваша дитина, або Ви хочете повідомити про будь-які порушення в програмах Британської Ради, ви можете зробити це за допомогою доступних каналів повідомлень:

Country Україна Польща Чеська Республіка
Ім’я/посада Катерина Стензя, Координатор із Захисту Безпеки Agnieszka Lewandowicz, Координатор із Захисту Безпеки Laurence Benjamin, Координатор із Захисту Безпеки
Email katya.stenzia@britishcouncil.org agnieszka.lewandowicz@britishcouncil.pl Laurence.Benjamin@britishcouncil.cz
Клієнтська підтримка info@britishcouncil.org.ua warsaw@britishcouncil.pl
krakow@britishcouncil.pl
wroclaw@britishcouncil.pl
info@britishcouncil.cz

В Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей https://ukc.gov.ua/v-ukrayini-za-telefonnym-nomerom-1547/

Політика протидії булінгу

У Британській Раді ми віримо в забезпечення безпечного та доброзичливого середовища для всіх наших учні та співробітників. Ми зобов’язані піклуватися про захист дітей і дорослих, з якими ми працюємою. Будь-яке цькування є неприйнятним у Британській Раді.

Будь ласка, не намагайтеся вирішувати проблему з булінгом самостійно. Якщо ви зазнаєте знущань та цькування, або стали свідком булінгу, будь ласка, повідомте своєму вчителеві, іншому співробітнику чи іншому дорослому.

Булінг можна визначити як агресивна та навмисно образлива фізична, соціальна або психологічна поведінка, що повторюється протягом певного періоду часу.

Булінг може приймати різні форми, зокрема:

• упереджене ставлення або коментарі, зроблені проти вас на підставі того, що ви належите до певної групи на основі вашої раси, релігії, статі, сексуальної орієнтації, особливих освітніх потреб чи інвалідності, соціального статусу або вашого домашнього чи сімейного життя

• обзивання, поширення неправдивої інформації чи чуток про вас з метою спричинити вам проблеми або вплинути на вашу репутацію

• побиття, щипання, кусання, та штовхання

• викрадання або псування ваших речей

• крадіжка ваших грошей

• ізолювання вас від друзів або виключення вас із груп

• розміщення образливих або погрозливих повідомлень про вас в Інтернеті або через соціальні мережі або ЗМІ

• поширення фотографій з вашим зображенням або інформації про вас без вашого дозволу

• надсилання образливих текстів або повідомлень

• кібербулінг

Агросори хочуть залякати вас. Не дозволяйте цього робити. Негайно поговоріть з кимось про це. Британська Рада дуже серйозно ставиться до цькування.

• Для нас важливо, щоб усі, хто навчається в Британській Раді, очно чи онлайн, могли навчатися із задоволенням

• Ми завжди прислухаємося до кожного учня, який відчуває, що над ним знущаються, якою б малою не здавалась проблема.

• Ми обіцяємо дослідити будь-яку проблему серйозно, дискретно (вам не потрібно турбуватись, що ті, хто знущається над вами, дізнаються) і, головне, справедливо (ми вислухаємо точку зору кожного).

Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами із булінгом, ми хочемо почути вашу думку. Поговоріть зі своїм учителем або іншим співробітником наодинці після занять або на перервах. Поговоріть про це зі своїми батьками або з іншою дорослою людиною, якій ви довіряєте.

Якщо ви вважаєте, що не можете поговорити про це зі своїм учителем, тут є інші співробітники, з якими ви можете поговорити. Будь ласка, попросіть поговорити з katya.stenzia@britishcouncil.org

Крім того, якщо ви вважаєте, що інші учні погано ставляться до когось із ваших знайомих, ми хочемо, щоб ви розповіли нам про це. Таким чином ми можемо зупинити будь-яку погану поведінку, перш ніж вона стане більш серйозною проблемою для тих, хто піддається цькуванню.