Тестування з англійської мови для дітей і підлітків 6–17 років

Ми знаємо, що ви хочете стежити за прогресом своєї дитини в вивченні англійської. Постійне оцінювання мовних навичок і тестування дає нам чітке уявлення про її сильні й слабкі сторони та майбутні цілі навчання.

Вчителі допомагають учням визначити, в чому вони мають гарні навички, а над чим ще варто попрацювати. Ці висновки базуються на оцінках їхніх мовних навичок та успішності в класі.

Як отримувати інформацію і бути залученими в навчання

Для нас дуже важливо інформувати вас щодо прогресу вашої дитини. Як ви можете взяти участь?

  • Подивіться, як успіхи у вашої дитини, на інформаційній панелі Learning Hub.
  • Ознайомлюйтеся із самостійною оцінкою вашої дитини в кінці кожного модуля.
  • Отримуйте звіти й радійте успіхам своєї дитини.
  • Відвідуйте батьківські дні двічі за курс (в листопаді та квітні) та батьківські сесії тричі на рік (у вересні, лютому та квітні-травні).

Розвиток упевненого спілкування

Наше оцінювання та тестування з англійської допомагає дітям краще засвоїти мову, впевненіше розмовляти англійською та ефективніше навчатися. 

Ось як це працює:

Проміжна оцінка Підсумкове оцінювання (оцінювання вчителя/вчительки за критеріями CEFR)
Вчителі постійно залучають учнів до досягнення навчальних цілей за допомогою самостійного і взаємного оцінювання та під час проміжного оцінювання (Поділитися цілями>Рефлексія>План) Вчитель/вчителька використовує розділ проєкту кожного журналу як об'єктивний показник прогресу, який демонструє учням і батькам.

Як переглядати звіти про успішність учнів

Звіти викладачів містять інформацію про успішність і прогрес вашої дитини. Нижче подано наші основні критерії оцінки.

Мовленнєві навички Ми оцінюємо розмовні навички учнів щодо вимови, словникового запасу, впевненості й прикладених зусиль.
Навички письма Оцінка навичок письма учня означає перевірку орфографії та словникового запасу. Ми також перевіряємо, як учні організовують свої думки й наскільки добре вони висловлюються англійською.
Самостійне навчання й виконання домашніх завдань Самостійне навчання вдома має вирішальне значення для успіху учнів. Ми перевіряємо виконані домашні завдання, а також переглядаємо їх відповідність вимогам. Додатково ми переглядаємо завдання, виконані на платформі Learning Hub.
Граматика Наші навчальні журнали містять завдання для розвитку в учнів граматичних навичок і правильного використання англійської мови. Ми перевіряємо граматику за допомогою вправ, які учні виконують протягом курсу.
Словниковий запас Вчителі вводять у використання нові слова на кожному занятті. Ми заохочуємо учнів використовувати свій нещодавно набутий словниковий запас під час спілкування англійською. Учні отримують оцінки відповідно до використання лексики на кожному уроці.
Підсумкова оцінка Ця підсумкова оцінка ґрунтується на результатах роботи вашої дитини, її активної участі на уроках і виконанні домашніх завдань.

Дізнатися більше