Впродовж 25 років роботи в Україні Британська Рада активно сприяє створенню та зміцненню потенціалу українських університетів для надання високоякісних освітніх послуг і формування платформи для академічного, професійного та особистісного зростання.

Серія міні-лекцій «Зміцнення потенціалу університетів» ділиться цінним знанням британських експертів про те, що робить сучасний університет успішним.

Ефективна робота міжнародних відділів

Джеймс Кеннеді, директор з питань глобального залучення в Університеті Ворріка, розкриває переваги інтернаціоналізації та ділиться ідеями про те, що робить міжнародний відділ ефективним. Стефані Сендфорд, регіональний менеджер по Європі, Росії та Центральній Азії в Університеті Ковентрі, дає рекомендації про те, що університет має робити, щоб бути конкурентоспроможним на ринку освітніх послуг.

Професійні навички майбутнього

Іен Кіндер, виконавчий директор Британської комісії з питань працевлаштування та професійних навичок, обговорює важливість своєчасного виявлення та включення у навчальний план професійних навичок, які відповідатимуть потребам бізнесу у майбутньому.

Підходи до лідерства у вищій освіті

Даг Паркін, Директор програм Фундації лідерства у вищій освіті Великої Британії, аналізує різницю між лідерством і менеджментом і пропонує шляхи становлення моделі розподіленого лідерства у вищій освіті. 

Ефективні комунікації та робота в команді 

Стюарт Хант, ключовий партнер Фундації лідерства у вищій освіті Великої Британії, розкриває принципи ефективної командної роботи, а також обміну та обговорення ідей в університеті.

Зовнішні посилання