Викладання англійської мови у військових університетах

Головною метою проєкту є професійний розвиток викладачів англійської мови закладів вищої та середньої освіти, підпорядкованих Міністерству оборони України, покращення якості навчання англійської мови професійного спрямування та ознайомлення із сучасними методами та підходами до викладання фахових дисциплін англійською мовою у закладах вищої та середньої освіти військового спрямування.

Британська Рада проводить курси підвищення кваліфікації для близько 40 викладачів з 10 військових навчальних закладів з усієї України, а також для 15 викладачів військових ліцеїв. Курси, заплановані на 2020-й рік, проводяться на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (Київ), Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів) та Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Ці навчальні курси базуються на модулях курсу «Сертифікат з викладання англійської мови професійного спрямування» (CiVELT) та курсу Успішне викладання (TfS), розроблених Британською Радою. Модулі CiVELT висвітлюють основні аспекти викладання англійської мови професійного спрямування: особливості  викладання англійської мови професійного спрямування, аналіз потреб студентів, особливості розробки модулів і програми викладання англійської мови професійного спрямування, розвиток мовленнєвих умінь у англійській мові професійного спрямування та оцінювання результатів навчання. В модулях TfS опрацьовуються такі важливі аспекти успішного викладання англійської мови, як критичне мислення та розуміння необхідних в 21-му столітті вмінь. 

Учасники курсів отримують сертифікати Британської Ради після завершення навчання.