Study Tours for Social Entrepreneurs

Соціальне підприємництво стрімко розвивається в країнах Європи, порушуючи питання безробіття, соціального захисту та інклюзивності. Британська Рада у рамках нової програми ЄС House of Europe організовує дев’ять навчальних подорожей для соціальних підприємців до різних європейських країн. Подорожі відбудуться впродовж 2019 - 2022 років.   

Завдяки навчальним подорожам соціальні підприємці матимуть можливість подивитись на різні аспекти соціального підприємництва (бізнес-стратегія та бізнес-моделі, розробка продукту, принципи соціальної відповідальності бізнесу, інше), а також вивчити найкращий досвід різних моделей та підходів, що існують у Європі.  

Цілями всіх дев’яти навчальних подорожей є: 

  • розширення зв’язків, посилення співпраці та забезпечення можливості для нетворкінгу та формування нових партнерств між українськими та європейськими соціальними підприємцями (та соціальними підприємствами); 
  • підвищення сталого міжрегіонального та міжнародного обміну, заохочення мобільності та взаєморозуміння серед соціальних підприємців (та соціальних підприємств); 
  • підвищення спроможності соціальних підприємств та умінь соціальних підприємців в Україні завдяки досягненню двох попередніх цілей.  

Наприкінці кожної навчальної подорожі учасники дізнаються про різноманітні моделі та підходи до роботи соціальних підприємств у країнах Європи, матимуть можливість встановити зв’язки з іншими соціальними підприємцями та отримають практичні поради для застосування у власній роботі в Україні. 

Перша навчальна подорож до Латвії відбулася у лютому 2020. Навчальна подорож була організована у співпраці з Латвійською асоціацією соціального підприємництва.

Слідкуйте за оновленнями щодо розкладу навчальних подорожей та наявних наборів учасників у цьому розділі.