A group of five young people are sitting outdoors in a city square drinking coffee. They are casually dressed and appear to be engaged in conversation. Buildings and a Ukrainian flag are visible in the background.

4–8 вересня 2024 у Львові відбудеться офлайн тренінг для молоді в межах проєкту Youth Connect for Ukraine від Британської Ради в Україні у партнерстві з МГО «Молодвіж».

Тематиками тренінгу є молодіжне лідерство, партнерство, побудова ефективних мереж, взаємодія в громаді. Учасники зможуть отримати підтримку на втілення своїх ініціатив, а також взяти участь у фестивалі «Молодвіж».

Запрошуємо долучитися до тренінгу молодь Львова віком 16–25 років! Ви отримаєте досвід участі у міжнародному проєкті, зможете попрацювати разом з однодумцями, познайомитесь з цікавими людьми та втілите свою ініціативу для позитивних змін в діяльності вашої громади.

Приймаємо заявки до 1 вересня 2024, кінця доби за київським часом.

Про «Youth Connect for Ukraine»

Програма Youth Connect for Ukraine має на меті допомогти молоді України досягти повноцінного та змістовного життя, незалежно від місця проживання. Проєкт передбачає підтримку молодих людей, зокрема жінок, дівчат та представників вразливих груп, які постраждали від війни в Україні, щоб вони мали навички та мотивацію будувати зв'язки у своїх громадах та впливати на власне майбутнє й майбутнє своїх спільнот.

Наша програма включає спеціалізовані тренінги та заходи, спрямовані на вироблення лідерських навичок, критично важливих у періоди криз, та на зміцнення соціальної активності молоді.

Pop-Up молодіжні центри: 21.02.24 – 10.03.24

У трьох українських містах: Луцьку, Львові та Тернополі, ми запустили мобільні Pop-Up молодіжні центри. Кожен з них пропонував унікальні та захопливі програми, розроблені спеціально для молоді. Ми запросили до участі у безкоштовних тренінгах з лідерства молодих людей віком 18-30 років, але додаткові активності були також доступними для ширшої аудиторії протягом проведення мобільних Pop-Up молодіжних центрів.

Луцьк
«Молодіжний центр Волині»
21.02 – 25.02

Тренінг «Особистісний розвиток через соціальні спільноти» дозволив учасникам знайти однодумців серед лідерів молодіжних спільнот Луцька. Ми охопили широкий спектр сфер, включаючи урбаністику та підприємництво, надаючи можливість для самореалізації та внеску у розвиток громади.

Там учасники знайшли для себе групу однодумців серед молодих людей, де можна було самореалізуватись і водночас зробити внесок у спільне майбутнє.

У Луцьку нашим партнером був «Молодіжний центр Волині». Це креативний простір у центрі Луцька, де молодь може знайти людей спільних за поглядами, реалізувати ідеї на практиці та зробити свій перший крок у напрямку громадської діяльності.

Львів
Готель «Дністер»
23.02 – 27.02

На тренінгу «Креативне лідерство» у Львові учасники змогли взяти участь у нетворкінгу та познайомитися з лідерами 10 ключових громадських організацій міста. Цей захід мав на меті сприяти обміну ідеями та розробці нових соціальних ініціатив:

  • Зустріч з лідерами думок, які поділилися власними історіями успіху у креативному форматі «Жива бібліотека».
  • Участь у панельній дискусії з представниками місцевої влади, соціально відповідального бізнесу і молодіжними лідерами про молодіжну політику та підтримку молоді у сфері креативних індустрій та багато іншого.

Крім того, учасники могли розробити соціальні ініціативи та отримати фінансування на їхню реалізацію. Дружня атмосфера, нові ідеї, креативне мислення і нетворкінг, подарували незабутній досвід, який став новою відправною точкою для лідерського шляху учасників.

Нашим партнером у Львові була «Місто Активних Громадян», громадська організація, що займається неформальною освітою молоді. Крім того, вони прагнуть розвивати місцеві спільноти, будуючи партнерства між ключовими зацікавленими сторонами й впроваджуючи проєкти соціальної дії.

Тернопіль
Готель «Авалон»
06.03 –10.03

Тренінг у Тернополі «Партнерство між місцевою владою, бізнесом та громадою» зосередився на розвитку лідерських навичок, акцентуючи на важливості співпраці для успішного реалізування соціальних ініціатив. Учасники навчилися, як ефективно взаємодіяти з різними секторами суспільства для досягнення спільних цілей.

Програма містила надихаючі та конструктивні зустрічі з представниками бізнесу, влади й громадського сектору для спільного розвитку громади.

Нашим партнером у Тернополі виступив «Центр Науки Тернополя». Це молодіжний неформальний культурно-освітній простір для проведення подій, тренінгів, форумів й інших форматів корисного дозвілля. Вони надавали всебічну підтримку громадським організаціям і молодіжним ініціативам. Одним із ключових напрямків діяльності організації «Центр Науки Тернополя» є реалізація загальноміських заходів і проєкту «Наукові пікніки», а також координація роботи інтерактивного «Музею науки і техніки».

Зовнішні посилання