Як стати учасником(цею)?

Тренінг Creative Enterprise Ukraine традиційно проводиться офлайн та триває три робочі дні. Одразу після тренінгу випускники можуть взяти участь в онлайн експрес-консультаціях з експертами щодо специфіки бізнесу в Україні.

Пандемія COVID-19 та карантинні обмеження стали поштовхом до створення повноцінної онлайн-версії тренінгу. Ми зберегли основні теми, додали ще більше вправ, а також подбали про створення комфортної та ефективної взаємодії в онлайн-форматі.

Creative Enterprise Ukraine online триває сім робочих днів. Кожного дня відбувається сесія тривалістю близько чотирьох годин. Учасники працюють у режимі живого часу. Пройти тренінг у записі неможливо, адже ключовий елемент навчання – робота у групах та спілкування учасників.

Станом на серпень 2021 ми провели два тренінги Creative Enterprise Ukraine online. Випускниками онлайн-версії тренінгу стали 50 учасників з різних куточків України, які доєдналися до спільноти випускників програми. Учасники обох версій тренінгу мають рівні можливості як члени спільноти випускників Creative Enterprise Ukraine.

На час карантину зустрічі спільноти випускників також відбуваються виключно онлайн.

Наразі ми ретельно слідкуємо за рекомендаціями МОЗ стосовно ситуації з COVID-19 і готуємося до проведення тренінгів у Дніпрі, Києві та Харкові у вересні 2021.

Більше про тренінги Creative Enterprise Ukraine у вересні 2021 ви можете дізнатися у розділі «Ключові дати» нашого сайту.