Партнери програми Creative Enterprise Ukraine
Наш партнер – Будь в UA

Дніпро: Будь в UA

Локальний партнер

Будь в UA — платформа для розвитку українських брендів, котра вже 3 роки допомагає молодим бізнес-проектам стрімко стартувати, рости та розвиватися.

Центр сучасної культури у Дніпрі - Лого

Дніпро: Центр сучасної культури у Дніпрі

Локальний партнер

Центр сучасної культури у Дніпрі (Dnipro Center for Contemporary Culture або DCCC) – культурна інституція міжнародного рівня, створена у Дніпрі, щоб посилити зв'язки міста зі світом.

Це платформа для міжнародного співробітництва, дослідження місцевого контексту, посилення міської творчої спільноти, обміну досвідом, виникнення колаборацій між митцями, науковцями та підприємцями.

Наш партнер – Київ: Мистецький Арсенал

Київ: Мистецький Арсенал

Локальний Партнер

Мистецький арсенал є флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від сучасного мистецтва, нової музики й театру до літератури та музейної справи. 

Місія Мистецького арсеналу – сприяти модернізації українського суспільства та інтеграції України до світового контексту, спираючись на ціннісний потенціал культури. 

Львів: PPV Knowledge Networks

Локальний Партнер

PPV Knowledge Networks — це агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі. Працює у Львові з 2008 року. 

Реалізовує проекти економічного розвитку територій, що формуються за принципами міжсекторної взаємодії. Її основними партнерами є бізнес, органи місцевого самоврядування та міжнародні інституції. 

Ключові сфери інтересів — креативна економіка та зелена економіка. Портфоліо PPV Knowledge Networks налічує понад 50 проектів економічного розвитку. 

Одеса: Impact Hub Odessa

Локальний Партнер

Impact Hub Odessa — креативний простір без кордонів, де інноватори мають змогу ділитися досвідом і надихатися. Член міжнародної мережі Impact Hub. Громадський осередок, коворкінг, простір для подій, конференц-зал і фаб-лаб під одним дахом. 

Наш партнер - Харків: Школа маркетингу і комунікацій Багаж

Харків: Школа маркетингу і комунікацій Багаж

Локальний Партнер

Багаж — школа маркетингу і комунікацій, яка заснована  практиками галузі.  Випускає фахівців різних маркетингових спеціалізацій, також дає знання в інших сферах — менеджменті, управлінні проектами, фінансах, командоутворенні. Основа методології — системні знання, живий інструментарій, величезна кількість практики і командна робота над  кейсами реальних компаній під керівництвом провідних практиків у своїх областях. 

Наш партнер – Інша Освіта

Інша Освіта

Організаційний Партнер 

Громадська організація Інша Освіта з 2008 року втілює освітні програми, фасилітує розвиток спільнот. Вона створює фізичні простори для навчання та взаємодії, експериментує та трансформується відповідно до змін у суспільстві та контекстів, в яких вона працює, щоб найкраще вирішувати поточні проблеми. Інша Освіта розуміє культуру як наскрізний фактор, який допомагає громадам “склеюватися”, згуртовуватися та посилювати взаємозв’язки всередині, а суспільству – функціонувати. 

Nesta

Глобальний Партнер 

Nesta — британська агенція з інновацій. Займається підтримкою ідей, що здатні поліпшити наше життя. 

Nesta — наш офіційний партнер у реалізації глобальної програми Creative Enterprise. Методологію та посібник Nesta було розроблено у результаті втілення програми Starter for Six у Шотландії.