Creative Enterprise Ukraine - Фасилітатори
Creative Enterprise Ukraine фасилітатор - Альона Калібаба

Альона Калібаба

Директор Chasopys Creative Family, представниця Seedstars World в Україні, член Ради телеком акселератора мобільного оператора Kyivstar — Radar Tech, співзасновниця Школи українського підприємництва та Міжнародної школи соціального підприємництва SELab.

Альона — експерт у підприємництві, стартапах, інноваціях, створенні та управлінні проектами й акселераторами.

Дивитися відео

Creative Enterprise Ukraine фасилітатор - Володимир Воробей

Володимир Воробей

Засновник та директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks у м. Львові. З 2008р. агенція допомагає розвиватись бізнесам та створює системи підтримки бізнесу на територіях, – розробляє стратегії та бізнес-моделі, генерує проектні ідеї та впроваджує проекти, готує аналітику та супроводжує інвестиції. PPV Knowledge Networks є центром інформаційної підтримки бізнесу у Львові, створеним в рамках ініціативи EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Одним з фокусів PPV Knowledge Networks є креативна економіка. 

Володимир Воробей має понад 20 років досвіду підготовки та управління великими міжсекторними проектами, розробки стратегій для компаній, органів влади, регіонів та міжнародних програм. Володимир є членом Несторівської групи та входить до складу Наглядової ради Теплого Міста (м.Івано-Франківськ). 

Creative Enterprise Ukraine фасилітатор - Катерина Кравчук

Катерина Кравчук

Дослідниця, фасилітаторка, менеджерка, спеціалізується на стратегуванні та моніторингу для проектів економічного розвитку, інституцій культури, бізнесу. Впродовж останніх 3-років залучена до програм Британської Ради, Coady International Institute, Програми Розвитку ООН, Українського Католицького Університету. Авторка ряду навчальних продуктів і програм для формальної та неформальної освіти.  

З 2012 по 2017 рік була програмною і проектною менеджеркою PPV Knowledge Networks та Спільноти Соціально Відповідальний Бізнес. Із 2015 року долучена до впровадження програми Creative Enterprise в Україні. У 2014—2017 роках була місцевою координаторкою шведської програми Private Sector Development Strategies для країн Східної Європи. 

Дивитися відео

Creative Enterprise Ukraine фасилітатор - Катерина Ушакова

Катерина Ушакова

Катерина — досвідчений маркетолог та управлінець з 14-річним досвідом роботи як із локальними, так і міжнародними компаніями та брендами.

Більшу частину своєї кар'єри Катерина пропрацювала в одному із найбільших комунікаційних холдингів України Atlantic Group. Тут вона пройшла шлях від помічника account-менеджера в BTL-агенції до Директора з нових бізнесів у підрозділі Talan Group.

Катерина створила та очолила діджитал-агенцію Liquid7, яка вже за рік після заснування потрапила до ТОП-3 найефективніших і ТОП-10 найкреативніших диджитал агенцій України згідно рейтингу Всеукраїнської рекламної коаліції. Катерина — один із кращих маркетологів України згідно рейтингу Marketing Media Review «35 до 35». Найкращі спеціалісти рекламно-комунікаційного ринку України». Володарка премій Effie Awards Україна, «Вибір рекламодавця».

Дивитися відео