Можливості для випускників програми Creative Enterprise Ukraine

Станом на жовтень 2022, спільнота випускників програми Creative Enterprise Ukraine налічує 775 підприємців-початківців. Понад 120 випускників та випускниць Creative Enterprise Ukraine отримали індивідуальні можливості підтримки після завершення навчання. Це і бізнес-менторство, і стратегічні сесії, а також консультації з експертами, та участь у проєктних групах.

Можливостями програми Creative Enterprise Ukraine може скористатись кожен(а) випускник(ця), незалежно від року навчання. 

Також нещодавно ми запровадили ще один формат – день експрес-консультацій (онлайн) з експертами щодо різних аспектів ведення бізнесу. Для участі в експрес-консультаціях діє попередній запис, про який ми інформуємо спільноту випускників заздалегідь. 

Детальніше про кожний тип можливостей для випусників:

Можливості для випускників - опис

Піврічне бізнес-менторство

Сесії із вирішення найбільш суттєвих питань для розвитку вашої справи на даному етапі. Менторство варто розглядати як довгострокову програму покращення вашого бізнесу, період перевірки рішень та гіпотез у супроводі ментора. Цілі спільної роботи на півроку визначаються під час першої сесії. Бізнес-менторство передбачає пропрацювання запитів бізнесу, а не персональний розвиток.  

Тривалість: 6 сесій, кожна тривалістю 2 години. 

Як часто: 1 зустріч на місяць. Менторство триває не більше шести місяців.  

Формат: онлайн або офлайн (якщо ви знаходитесь в одному місті з ментором(кою)). Ми передбачили витрати на подорож ментора для проведення однієї зустрічі офлайн, якщо ви знаходитесь із ментором у різних містах і бажаєте зустрітись офлайн.

Стратегічна сесія

Інтенсивна робота вашої команди над побудовою довгострокового бачення розвитку бізнесу та розробка плану дій на найближчий період. Можливість концентровано попрацювати над стратегічними питаннями. Обов’язкове залучення ваших партнерів чи ключових осіб в бізнесі.   

Тривалість: 2 сесії, кожна триває 8 годин. 

Як часто: 1 зустріч на місяць або 2 дні поспіль. 

Формат: онлайн або офлайн (експерт(ка) приїздить на обрану командою локацію, логістичні витрати покриваються). 

Проєктна група

Група взаємодопомоги власників бізнесів та/або підприємців. Проєктна група складається з 4 випускників та експерта. Зустрічі проєктної групи присвячені розвитку бізнесу учасників, тут вони можуть отримати пораду та зворотний зв'язок один від одного. Група виконує функцію неформальної наглядової ради.   

Тривалість: 6 зустрічей, кожна тривалістю 4 години.  

Як часто: група зустрічається протягом 6 місяців  

Формат: онлайн або офлайн. Якщо всі учасники та експерт(ка) знаходяться в одному місті, тоді група зустрічається в офісі/майстерні одного з учасників групи. Логістичні витрати на подорожі для цієї можливості непередбачені.

У разі питань звертайтесь, будь ласка, за адресою: ce@britishcouncil.org.ua