Випускники програми CEU 2021 - Сімейне фото

Окрім підтримки підприємців із креативних індустрій важливим елементом Creative Enterprise Ukraine є об’єднання представників креативних індустрій з різних міст України, встановлення нових зв’язків і партнерств. Це підтверджують результати дослідження про вплив програми Creative Enterprise Ukraine в Україні – 27% випускників в той чи інший спосіб співпрацювали між собою.

Якщо вам цікаво дізнатись більше, хто саме навчався на програмі, перегляньте каталог випускників Creative Enterprise Ukraine. Історії ще декількох випускників можна почитати на сайті глобального партнера Creative Enterprise Ukraine – британської агенції з інновацій Nesta. Також ми ініціювали створення декількох секторальних підбірок про бізнеси наших випускників. Регулярно ми будемо поповнювати цей список. Запрошуємо дізнаватись більше про продукти та послуги, які створюють та надають наші випускники:

Архітектура та дизайн

Дана підбірка об'єднала 11 бізнесів випускників та випускниць, які працюють у секторі архітектури та дизайну. Детальніше за посиланням.

Кроссекторальна підбірка

Дана підбірка об'єднала десять бізнесів випускників та випускниць з різних секторів (ремесла, музика, література, інше). Читайте за посиланням

Мода

Дана підбірка об’єднала дев'ять бізнесів випускниць, які працюють у секторі моди або у дотичних до нього напрямках. Знайомтесь за посиланням

Освітні проєкти

Дана підбірка об'єднала сім бізнесів випускників та випускниць, що займаються освітою для креативних індустрій. Більше інформації за посиланням.

Ремесла

Дана підбірка об'єднала дев'ять бізнесів випускниць, що працюють у секторі ремесл. Дізнавайтесь більше за посиланням.

Якщо ви є випускником(цею) і бажаєте розповісти про свій бізнес у наших підбірках, будь ласка, пишіть на culture@insha-osvita.org або ce@britishcouncil.org.ua.