Випускники Creative Enterprise Ukraine

Станом на грудень 2020, навчання на Creative Enterprise Ukraine пройшли 649 підприємців-початківців. Понад 100 із них отримали подальшу індивідуальну підтримку після завершення тренінгів. Серед можливостей, які отримали випускники: бізнес-менторство, стратегічні сесії, консультації, участь у проєктній групі, грошові нагороди та призи від партнерів програми. 

Окрім підтримки бізнесів важливим результатом Creative Enterprise Ukraine є об’єднання представників креативних індустрій з різних міст України, встановлення нових зв’язків і партнерств. Це підтверджують результати дослідження про вплив програми Creative Enterprise Ukraine в Україні – 27% випускників в той чи інший спосіб співпрацювали між собою.

Якщо вам цікаво дізнатись більше, хто саме навчався на програмі, перегляньте каталог випускників Creative Enterprise Ukraine. Історії ще декількох випускників можна почитати на сайті глобального партнера Creative Enterprise Ukraine – британської агенції з інновацій Nesta.

Нещодавно ми також ініціювали створення секторальних підбірок про проєкти наших випускників. Регулярно ми будемо поповнювати цей список. Запрошуємо дізнаватись більше про продукти та послуги, які створють та надають наші викускники:

Мода

Дана підбірка об’єднала дев'ять бізнесів випускниць, які працюють у секторі моди або у дотичних до нього напрямках. Знайомтесь за посиланням

Ремесла

Дана підбірка об'єднала дев'ять бізнесів випускниць, що працюють у секторі ремесл. Дізнавайтесь більше за посиланням.

Кроссекторальна підбірка

Дана підбірка об'єднала десять бізнесів випускників та випускниць з різних секторів (ремесла, музика, література, інше). Читайте за посиланням

Якщо ви є випускником(цею) і бажаєте розповісти про свій бізнес у наших підбірках, будь ласка, пишіть на culture@insha-osvita.org або ce@britishcouncil.org.ua.