Основні елементи програми CEU

Програма Creative Enterprise Ukraine складається із трьох елементів:  

  • тренінг (проводиться офлайн або онлайн)
  • можливості підтримки  для випускників програми
  • спільнота випускників

Тренінг  

Британська агенція з інновацій Nesta дослідила запити підприємців, які працюють у креативних індустріях. У результаті з’явився посібник "Бізнес у сфері креативних індустрій". Він пропонує методику розробки, тестування і перетворення творчих ідей на сталий бізнес. Саме посібник є основою для тренінгів Creative Enterprise Ukraine. Його інструменти вже застосовували сотні успішних підприємців з креативних індустрій у Нігерії, Бразилії, ОАЕ, В’єтнамі, Македонії, Албанії, Туреччині, Китаї, Ізраїлі та Україні.

Тренінг дасть можливість зробити оцінку вашого існуючого бізнесу чи ідеї з точки зору фінансів, клієнтів та потенціалу розвитку. Навчання відбувається офлайн (три дні) або онлайн (сім днів). 

Також для учасників ми організовуємо додатковий день консультацій із локальними експертами за ключовими темами – специфіка ведення бізнесу в Україні, маркетинг, інтелектуальна власність, тощо.

Можливості підтримки для випускників

Випускники тренінгів Creative Enterprise Ukraine отримують доступ до індивідуальних можливостей  підтримки. У залежності від запитів, ми пропонуємо три типи можливостей: бізнес-менторство, стратегічні сесії та участь у проєктній групі.

Станом на березень 2021 понад 100 учасників Creative Enterprise Ukraine отримали різні типи підтримки після навчання.

Спільнота випускників 

Наші випускники отримують доступ до можливостей та подій довкола програми. За результатами дослідження про вплив програми Creative Enterprise Ukraine в Україні, 27% випускників співпрацюють між собою.