Коли я отримаю свої результати?

Вам не доведеться довго чекати ваших результатів тесту IELTS.

Ви можете переглянути свої результати на сайті Test Taker Portal. Залежно від того, який тест IELTS Ви складали, результати буде надано у наведені нижче терміни:

Тест Час
IELTS у паперовому вигляді 13 днів
IELTS на комп’ютері 1–5 днів
IELTS онлайн від 6 до 8 календарних днів
IELTS для британських віз та імміграції у паперовому вигляді 13 днів
IELTS на навички повсякденного спілкування 7 днів

Якщо ви втратите вашу Форми звіту з тесту (ФЗТ) або забудете результати тесту, зверніться до вашого тестового центру.

Коли я отримаю копію результатів тесту на фізичному носії?

Будь ласка, зауважте, що в період карантину офіс Британської ради не працює для відвідувачів, тому паперову копію Форми звіту з тесту (ФЗТ) ми надсилаємо поштовим відправленням. У день складання тесту, будь ласка, вкажіть актуальну адресу, куди потрібно буде надіслати сертифікат. Наразі ми використовуємо послуги Укрпошти та Нової Пошти, тому майте це на увазі при заповненні даних отримувача.

Якщо Ви складали IELTS Online, Ви отримаєте свої результати лише в електронному вигляді, але Ви можете роздрукувати електронний сертифікат з результатами тестування, щоб надіслати їх організаціям, до яких Ви подаєте заявку.

Результати IELTS не повідомляються по телефону або електронною поштою.

Ми надішлемо вашу Форму звіту з тесту безпосередньо до установ, до яких ви подаєте заявки (не стосується IELTS Online)

Вищі навчальні заклади вимагають оригінал Сертифікату (Test Report Form). Фотокопії не приймаються.

Ми можемо надіслати до п'яти додаткових копій вашої Форми звіту з тесту безпосередньо до установ, до яких ви подаєте заявки (наприклад, в університети, працівникам служби імміграції тощо). Якщо ви бажаєте, щоб ми це зробили, вкажіть відповідні адреси на Порталі учасника тестування протягом двох років після складання тесту.

Не забудьте вказати повну поштову адресу установи. Без повної адреси ми не зможемо перевірити, чи має установа доступ до Служби перевірки Форм звіту з тесту IELTS, яка дозволяє переглядати результати після того, як ми надали їх в електронному вигляді. Якщо установа не має доступу до цієї служби, ми надішлемо вашу Форму звіту з тесту поштою.

Чи можу я отримати додаткові копії своїх результатів з IELTS? 

Якщо ваш центр тестування було закрито, ви можете замовити додаткові форми звіту з тесту на ielts.org

Що означає мій бал з IELTS?

Ви отримаєте загальний бал від 0 до 9 за кожний розділ тесту IELTS, що відображатиме ваш рівень володіння англійською мовою.

У вашій Формі звіту з тесту буде показаний бал за кожну з чотирьох навичок (слухання, читання, письмо та говоріння), а також загальна кількість набраних балів. За кожний розділ тесту можна отримати загальну суму балів у вигляді цілого числа (наприклад, 5,0; 6,0; 7,0) або половинного числа (наприклад, 5,5; 6,5; 7,5).

Дізнайтеся більше про те, що означає ваш бал, тут.

Як довго мої результати з IELTS є дійсними?

Зазвичай організації не приймають результати, якщо їм більше двох років, за винятком випадків, коли ви підтверджуєте, що активно підтримували чи намагалися покращити свій рівень англійської після проходження тестування. Партнери IELTS не можуть підтвердити дійсність результатів тестування, яким більше двох років.

Як я можу домогтися повторного оцінювання своїх результатів тесту IELTS?

Якщо ви не отримали бали, яких очікували, ви можете подати заявку на повторне оцінювання тесту. Це називається Запит на повторне оцінювання (Enquiry on Results). Ви можете вибрати ті розділи тесту, стосовно яких бажаєте проведення повторного оцінювання, і вам потрібно буде надіслати запит до центру тестування, де ви складали тест.

Запит на повторне оцінювання необхідно подати не пізніше ніж через шість тижнів з дати тесту.

Завантажте форму Запиту на повторне оцінювання (внизу сторінки) та надішліть її до центру тестування, де ви складали тест, разом із наступними документами:

  • Чеком, який підтверджує оплату заявки
  • Копією українського паспорта – перші дві розгорнуті сторінки (або національний паспорт громадян інших країн)
  • Копією ідентифікаційного коду
  • Заповненою від руки заявою про повернення коштів українською мовою (завантажте внизу сторінки)

Результати Запиту на повторне оцінювання (Enquiry on Results) можуть бути доступні в той самий день, коли ви подали заявку, або ж протягом 21 дня після вашої заявки. Час опрацювання запиту залежить від кількох факторів, у тому числі й від кількості розділів, стосовно яких ви бажаєте проведення повторного оцінювання.

Щоб подати запит на повторну оцінку вашого тесту, будь ласка, надішліть нам заповнену форму запиту поштою на адресу м. Київ, вул. Жилянська 29, 01033 та додатково електронну версію на нашу електронну пошту info@britishcouncil.org.ua

Оплату, будь ласка, здійсніть за тими самими реквізитами, які ви використовували для оплати тесту IELTS.

Чи можу я повторно пройти тест IELTS?

Обмежень на повторне проходження тесту IELTS немає. Ви можете зареєструватися на тест, щойно ви відчуєте, що готові до цього.

Зауважте, що ваші бали навряд чи збільшаться, якщо ви не докладете значних зусиль для покращення вашої англійської перед повторним тестуванням. Відвідайте розділ підготовки, щоб пройти тренувальний тест та оцінити свій рівень.