Банер з числами

IELTS (International English Language Testing System або міжнародна система визначення рівня англійської мови) - це найпопулярніший тест з англійської мови у світі. Він розроблений провідними світовими експертами з оцінки мовних навичок та дозволяє оцінити всі ваші навички англійської: читання, письмо, слухання та говоріння.

Тест показує, як ви зможете використовувати англійську для навчання, роботи та життя в англомовному середовищі.

Навчайтеся, працюйте та живіть за кордоном

IELTS приймається більш ніж 11 000 організаціями у більш ніж 140 країнах світу. Ці організації включають урядові установи та навчальні заклади та роботодавців, яких лише в США нараховується 3000.

Обирайте свій напрямок

У більшості країн, де основною мовою є англійська, для подання заявки на роботу або університетські курси - або для вступу до університету, вам знадобляться докази володіння англійською мовою на належному рівні.

Продемонструйте свої мовні навички у рідній країні

Підтвердження навичок англійської за допомогою тесту IELTS допоможе вам отримати кращу роботу або швидше просуватися по кар'єрній сходинці в рідній країні.

Плануєте емігрувати?

Результати тесту IELTS допоможуть вам задовольнити вимоги для імміграції. Усі імміграційні органи, які вимагають тест з англійської мові, приймають IELTS.

Виберіть свій шлях із IELTS

Реєструючись на тест, ви можете обрати шлях, який бажаєте пройти з IELTS.