Інформація та поради стосовно дня складання тесту IELTS

Якщо Ви складаєте IELTS дистанційно вдома або в іншому місці, Ви можете дізнатися більше про налаштування та вимоги в нашому розділі IELTS Online.

Наведена нижче інформація стосується лише тих випадків, коли Ви складаєте тест IELTS в центрі тестування.

У день вашого тесту IELTS ви можете почуватися трохи знервованими. Аби все пройшло якомога спокійніше, ми зібрали інформацію, яка допоможе вам зрозуміти, що саме відбуватиметься в день тесту.

На тест IELTS необхідно прибути завчасно. Щонайменше за три дні до тесту вам буде надіслано електронного листа, у якому повідомлятиметься, о якій годині розпочнеться тест. З цього електронного листа ви також дізнаєтесь про послідовність дій і розклад у день тесту. Якщо ви запізнитесь, вас можуть не допустити до тесту.

Якщо ви запросили особливі умови у зв’язку з інвалідністю або іншими обставинами, такі умови буде організовано для вас у день проведення тесту. Просимо зв’язатись із нашими працівниками у місці проведення тесту за шість тижнів до тесту.

Переконайтеся в тому, що ви підготувалися і маєте, що поїсти та попити перед початком тесту. Вам не дозволять брати їжу до зали для тестування - можна взяти лише воду в прозорій пляшці.

Скільки часу триватиме тестування?

Слухання, читання та письмо триватимуть 2 години 40 хвилин; перерва між розділами тесту не передбачена.

Тест з говоріння може проводитися в один день з іншими розділами тесту або в інший день протягом семиденного періоду перед або після дня проведення інших розділів тесту. Якщо ваш тест із говоріння проводитиметься не в день проведення основного тесту, вас сповістять про це заздалегідь.

Що необхідно взяти з собою до зали для тестування?

Вам необхідно мати з собою наступне:

  • ваш ідентифікаційний документ
  • олівець і ручка (на слуханні та читанні знадобиться олівець)
  • гумка для стирання

Ми рекомендуємо взяти з собою наступне:

  • прозора пляшка з водою.

Ви не зможете взяти до зали для тестування інші речі. 
Вимкніть свій мобільний телефон та будь-які інші електронні пристрої. Вас попросять залишити їх разом із рештою особистих речей поза залою для тестування.

Що робити з особистими речами в день тесту?

На місці буде передбачено безпечне місце, де вам необхідно буде залишити всі ваші особисті речі. Британська Рада не несе відповідальності за втрату та пошкодження ваших особистих речей у місці проведення тесту. Тому ми наполегливо рекомендуємо залишити такі цінні речі, як мобільні телефони та комп'ютери, вдома.

Коли перевірятимуть мою особу?

Персонал місця проведення тесту IELTS перевірить вашу особу, коли ви прибудете на місце.

Просимо взяти з собою той самий дійсний ідентифікаційний документ (національна ідентифікаційна картка або паспорт), який ви використали під час реєстрації на тест. 

Ідентифікаційні документи, які є недійсними, та в яких закінчився термін дії, не прийматимуться. Якщо ви не можете надати дійсний ідентифікаційний документ, ви не будете допущені до тесту.

Коли буде зроблено мою фотографію?

Вашу фотографію буде зроблено в день проведення тесту в якості додаткового заходу безпеки. Ця фотографія буде міститися у Формі звіту з тесту.

Що робити після закінчення тестування?

Залишайтеся на своєму місці, поки спостерігач не дозволить вам вийти з зали.

Якщо ви вважаєте, що існують фактори, що могли вплинути на ваші результати, негайно повідомте про це спостерігача.

Якщо ви бажаєте підняти будь-яке питання на розгляд або виступити зі скаргою, попросіть у вашого спостерігача Форму для повідомлення про інцидент у день тесту та заповніть її.

Що робити, якщо під час тесту мені знадобиться допомога?

Якщо у вас виникнуть будь-які питання під час тесту, підніміть руку, щоб звернутися по допомогу.

Перед початком тесту на слухання, перевірте, чи добре вам чути звук. Якщо ви не чуєте запис, підніміть руку та повідомте про це спостерігача.

Пам'ятайте, що після розділу слухання у вас буде 10 хвилин для заповнення бланку для відповідей. Після розділу читання у вас не буде 10 хвилин, тому записуйте відповіді на бланку для відповідей після завершення кожного розділу.

Якщо під час тесту вам знадобиться вийти до туалету, підніміть руку, щоб привернути увагу спостерігача. Не турбуйте інших учасників тестування.

Британська Рада серйозно ставиться до вашої безпеки

Зауважте, що безпека під час тесту IELTS Британської Ради дуже важлива. Для підсилення надійності іспиту IELTS всі кандидати будуть сфотографовані працівниками екзаменаційного відділу в день складання іспиту.Переконайтеся в тому, що ви переглянули інструкції щодо фотографії, надані вам після реєстрації на тест.

У залі для тестування забороняється мати при собі будь-який годинник. Вас попросять залишити ваш годинник разом із вашими особистими речами у безпечному місці для зберігання речей. У залі для тестування буде настінний годинник.