У зв’язку із запровадженими урядом обмеженнями, сесії IELTS на період з 5 по 18 квітня в Києві, Львові, Одесі та Тернополі скасовано. Ми запевняємо, що всі, хто планував складати іспит, обов’язково отримають можливість зробити це. Всі інструкції щодо дати іспиту, умов та вимог його складання буде надіслано індивідуально на електронну пошту. Якщо у вас виникнуть питання, надсилайте ваші запити на info@britishcouncil.org.ua.

Наразі реєстрація на тестування проходить у звичайному режимі.  Будь ласка, переходьте до сторінки реєстрації та обирайте найбільш зручну для вас дату.

Складання тесту проходитиме у повній відповідності з вимогами Кабінету Міністрів щодо протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням Covid-19.

Ви можете продовжити готуватись до тесту IELTS скориставшись нашими безкоштовними вебінарами IELTS, курсами підготовки до IELTS та багатьма іншими онлайн ресурсами.

Дізнайтеся, який тест найкращий для вас, і виберіть між нашими тестом IELTS на папері та комп'ютеризованим тестом, які проходять в офіційних центрах тестування.

Тепер ви можете зареєструватися на тест IELTS онлайн.

Вартість тесту IELTS

Test type Fee (UAH) Book
IELTS Academic and General Training
(тест на папері)
4500 Зареєструватися
IELTS Academic and General Training
(комп'ютеризований тест)
4750 Зареєструватися
IELTS for UK Visas and Immigration (UKVI)
(Academic and General Training)
5600 Зареєструватися 
IELTS Life Skills (A1 and B1) 4550 Зареєструватися