Ми солідарні з народом України та рішуче засуджуємо цей акт неспровокованої агресії. Ми шоковані та засмучені людською трагедією, яка розгортається у цій війні. Британська Рада тимчасово призупинила реєстрацію на тест IELTS в Україні задля безпеки та добробуту наших клієнтів, партнерів та співробітників. Ми відновимо нашу діяльність, коли це буде безпечно. Для отримання додаткової інформації відвідайте нашу сторінку з поширеними запитаннями.

Де скласти IELTS в Україні?

Ми пропонуємо великий вибір зручних дат та місць тестування в Україні. Ви можете складати тест на папері, або на комп’ютері. Який би тест ви не обрали, вам необхідно буде скласти його в нашому центрі тестування. Дізнатися більше.

Тестування IELTS on paper в таких містах:

Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Тернопіль, Рівне, Вінниця, Запоріжжя

Тестування IELTS on computer в таких містах:

Київ, Харків, Дніпро, Львів

Плануєте працювати, навчатися чи жити в Великобританії?

Якщо вам потрібна віза для робити чи навчання в Великобританії, ймовірно вам знадобиться скласти тест IELTS для отримання візи та імміграції (IELTS UKVI) чи IELTS Life Skills.

Переглянути дати тестування IELTS

Test type Fee (UAH) Book
IELTS Academic and
General Training – в центрі
(тест на папері).
4750 Зареєструватися
IELTS Academic and
General Training – в центрі
(комп'ютеризований тест)
4750 Зареєструватися
IELTS for UK Visas and
Immigration (UKVI) – в центрі
(Academic and General Training)
5600 Зареєструватися 
IELTS Life Skills (A1 and B1) – в центрі 4550 Зареєструватися 

Що входить в вартість тесту? Вартість нашого тесту включає ексклюзивні матеріали для підготовки, безкоштовні тренувальні тести та багато іншого. 

Розклад та час тестування

Частини тесту: Аудіювання, Читання та Письмо будуть проходити в один день без перерви. Під час пандемії ми проводимо тестування зранку та після обіду та ввечері. Всі сесії проходять з дотриманням соціальної дистанції. Ранкові сесії тривають з 9.00 до 12.00. Пообідні сесії зазвичай тривають з 13.00 до 16.00. Вечірні сесії зазвичай тривають з 17.00 до 20.00. Якщо ви обираєте IELTS on paper, частина Говоріння відбудеться в інший день, протягом 7-ми днів після або до складання всіх інших частин тесту. Ви отримаєте підтвердження електронною поштою про дату та час тестування частини Говоріння за 48 годин.

Обирайте дату та час тестування Говоріння

Ви можете обрати дату тестування Говоріння для тесту IELTS на папері чи на комп’ютері. Якщо ми будемо вимушені змінити дату та час вашого тестування у зв’язку з пандемією, ми повідомимо вам про це електронним листом або по телефону.