Тест IELTS Academic - підготуйтеся до здобуття вищої освіти англійською мовою

Тест IELTS Academic визначає, чи достатній ваш рівень англійської для навчання в закладах вищої освіти. Він враховує деякі особливості академічної мови та оцінює, чи готові ви почати навчання чи професійну підготовку.

Пройдіть цей тест, якщо ви бажаєте:

 • навчатися на бакалавраті чи здобувати післядипломну освіту у будь-якому куточку світу
 • подати заявку на студентську візу Рівня 4 для навчання в університеті, який є спонсором Рівня 4, у Великій Британії
 • працювати в професійній організації в англомовній країні

Наразі IELTS Aсademic доступний у форматі онлайн. 

Якщо ви подаєте заявку до університету у Великій Британії, який просить вас скласти IELTS для UKVI (Візово-імміграційна служба Великої Британії), дізнайтеся більше про IELTS для UKVI.

Вартість тесту IELTS Online Academic: 4750 грн

Що включає вартість? Наша вартість за тестування IELTS включає ексклюзивні підготовчі матеріали, безкоштовні практичні тести та багато іншого.

Тривалість: 2 години 45 хвилин

Формат: тест складається з чотирьох розділів: слухання, читання, письмо та говоріння. Якщо ви реєструєтесь для проходження тесту IELTS у Британській Раді, то зараз Ви можете скласти його дистанційно за допомогою IELTS Online.

Тест з говоріння може проводитися в один день з іншими розділами тесту або в інший день протягом семиденного періоду до або після дня проведення інших розділів тесту. Якщо ваш тест із говоріння проводитиметься не в день проведення основного тесту, вас сповістять про це заздалегідь.

За допомогою IELTS Online Ви можете скласти тест вдома або в будь-якому іншому місці з надійним підключенням до Інтернету. Якщо Ви оберете цей варіант, частини тестування «Аудіювання», «Читання» та «Письмо» необхідно буде складати на своєму комп’ютері. Розмовна частина тестування проводитиметься з підготовленим екзаменатором IELTS за допомогою онлайн-відеодзвінка.

 

Тест IELTS Academic. Частина 1: завдання з розділу слухання

Тривалість: 30 хвилин плюс 10 хвилин для запису ваших відповідей на бланку для відповідей

Формат: чотири аудіозаписи з різними акцентами. 

Для запису своїх відповідей ви будете використовувати: 

 • множинний вибір
 • парування
 • маркування схем
 • доповнення речень.

Ви прослухаєте чотири записи носіїв англійської мови, після чого потрібно буде записати свої відповіді на ряд запитань.

 • Запис 1 - це розмова між двома людьми, що відбувається в повсякденному соціальному житті.
 • Запис 2 - це монолог, що відбувається в повсякденному соціальному житті, наприклад розповідь про місцеві об'єкти.
 • Запис 3 - це розмова між максимум чотирма людьми, що відбувається в навчальному середовищі або в умовах професійної підготовки, наприклад викладач університету і студент обговорюють завдання.
 • Запис 4 - це монолог у межах навчального предмету, наприклад університетська лекція.

Оцінювачам потрібно підтвердження вашої здатності розуміти основні ідеї та детальну фактичну інформацію, думки та ставлення тих, хто говорить, мету слів, а також підтвердження вашої здатності стежити за розвитком думок.

Тест IELTS Academic. Частина 2: завдання з розділу читання

Тривалість: 60 хвилин

Формат:

 • три великі уривки для читання з завданнями (включаючи схеми, графіки або ілюстрації)
 • тексти варіюються від описових і фактичних до дискурсивних та аналітичних.

Розділ читання складається з 40 запитань, призначених для перевірки широкого діапазону навичок читання. Ці навички включають ознайомлювальне читання, читання для розуміння основних ідей, детальне читання, розуміння логічних аргументів, а також розуміння думок, ставлення та мети автора.

Цей розділ містить три великі тексти, які варіюються за типами від фактичної інформації до обговорень та аналізу. Їх узято з книг, журналів і газет. Вони відібрані для загальної аудиторії без спеціалізації, але є зрозумілими для людей, які вступають на університетські курси або бажають отримати професійну реєстрацію.

Тест IELTS Academic. Частина 3: завдання з розділу письма

Тривалість: 60 хвилин

Формат:

 • одне письмове завдання на опис, пояснення або короткий виклад тексту або діаграм (мінімум 150 слів)
 • одне завдання з написання есе (мінімум 250 слів).

Теми складають загальний інтерес і є підходящими для учасників тесту, які вступають до бакалаврату, отримують післядипломну освіту або бажають отримати професійну реєстрацію. У вас буде два завдання:

 • Завдання 1 - вам буде надано графік, таблицю, діаграму або схему та запропоновано описати, узагальнити чи пояснити власними словами дані, що в них містяться. Вас можуть попросити описати та пояснити певні дані, описати етапи процесу, описати, як щось працює, або описати об'єкт чи подію.
 • Завдання 2 - вам буде запропоновано написати есе у відповідь на точку зору, аргумент або проблему. 

Відповіді на обидва завдання мають бути написані в офіційному стилі.

Тест IELTS Academic. Частина 4: завдання з розділу говоріння

Тривалість: 10 - 14 хвилин

Формат:

 • інтерв'ю віч-на-віч з екзаменатором, яке включає короткі запитання на знайомі теми та детальну розповідь на одну тему.
 • Зауважте: залежно від місця розташування центру тестування, вам може бути потрібно зареєструватися на тест з говоріння на інший день.

У розділі говоріння оцінюються ваші навички розмовної англійської. Кожен тест записується.

 • Частина 1 - екзаменатор поставить вам загальні запитання про вас, а також стосовно ряду знайомих тем, таких як «Удома», «Сім'я», «Робота», «Навчання» та «Інтереси». Ця частина триває від чотирьох до п'яти хвилин.
 • Частина 2 - вам буде надано картку з проханням поговорити на певну тему. У вас буде одна хвилина для підготовки, після чого вам буде потрібно говорити на цю тему протягом максимум двох хвилин. Потім екзаменатор поставить одне або два запитання по цій темі.
 • Частина 3 - вам буде запропоновано додаткові запитання за темою із Частини 2. Це дасть вам можливість обговорити більш абстрактні ідеї та питання. Ця частина тесту триває від чотирьох до п'яти хвилин.

Розмовна частина тестування приймається нашими сертифікованими IELTS екзаменаторами та за змістом, оцінюванням, часом, рівнем складності, питаннями та рівнем безпеки не відрізняється від звичного тесту IELTS Speaking. Відеодзвінок для проведення розмовної частини тесту буде проходити віч-на-віч з кандидатом, аби зберегти персоналізований формат тесту.  

Дізнатись більше інформації ви можете зв’язавшись із нашим навчальним центром.

Зареєструйтеся на тест IELTS Academic

Успіх починається з IELTS. Якщо ваша мета - це навчання в університеті або робота в англомовній країні, то тест IELTS Academic - це саме те, що вам потрібно.

Британська Рада прагне надати вам підтримку для успішного проходження тесту. При реєстрації ви отримуєте безкоштовний необмежений доступ до курсу Road to IELTS Last Minute course. Він включає дев'ять відеороликів з порадами та навчальними матеріалами, 100 інтерактивних заходів і два тренувальні тести IELTS Academic по кожній з чотирьох навичок.

Знайдіть дату тесту IELTS Online Academic

Перш ніж реєструватися на тест, обов'язково перевірте, який тест вимагають організації, до яких ви подаєте заявки.