IATEFL – це глобальна асоціація вчителів англійської мови та зареєстрована у Великій Британії благодійна організація. З часу свого скромного витоку в 1967 р. як форум для вчителів англійської мови та інших професіоналів з метою встановлення контактів один з одним та обміну ідеями, вона зараз є однією з наймасштабніших та найбільш представлених на міжнародному рівні педагогічних асоціацій у світі. IATEFL пов'язує, розвиває та підтримує професіоналів з навчання англійської мови у всьому світі у їх професійному розвитку та надає платформу, де вони можуть пропонувати свої погляди, обмінюватися дослідницьким досвідом та досвідом навчання, а також вчитися один у одного.
Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної є партнером глобальної організації IATEFL. Це співтовариство фахівців з навчання англійської мови, створене з метою об’єднувати, підтримувати вчителів та викладачів та надавати їм можливості для професійного розвитку.
Нинішнім президентом IATEFL Україна є Ольга Павленко. Вона є 8-м президентом IATEFL в Україні.
Українське відділення IATEFL проводить щорічні конференції, зимові та літні школи професійного розвитку вчителів.
На конференції ви можете зустріти провідних практиків педагогіки та методики навчання англійської мови та обмінятися досвідом та ідеями з професіоналами з усіх секторів ELT на щорічних конференціях.
Досвідчені тренери проводять семінари з комунікативної методики навчання англійської мови у літніх та зимових школах професійного розвитку учителів. Вчителі мають можливість вчитися один в одного, ділитися своїми успіхами та викликами та надихатися на вдосконалення умінь навчання англійської мови.
Британська Рада є стратегічним партнером IATEFL Україна з моменту її заснування в Україні. Відтоді багато спільних проєктів у сфері безперервного професійного розвитку вчителів було втілено у життя.
Серед останніх — створення освітніх хабів у трьох університетах України: Дніпровському технологічному університеті, Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Фасилітатори освітніх хабів створили у своїх університетах спільноти вчителів, що надають можливості для професійного розвитку вчителям їх ЗВО.