40 шкіл з Закарпатської, Донецької та Луганської областей залучені у нашу програму з 2019 року. Ці школи створили неформальні освітні простори, де вчителі, батьки та молодь удосконалюють свої навички та шукають можливості розвивати та об’єднувати свою громаду через проекти соціальної дії.

Понад 100 таких проектів уже реалізовано, тематично вони мають дуже різну направленість: від екологічних заходів, допомоги мало захищеним верствам населення до організації фестивалів, модернізації бібліотек та багато іншого. Нижче наведений повний список проектів з коротким описом.

Проект Опис
Open-air classroom, Донецька область, Билбасівка Створення на базі павільйону багато-функціонального освітнього простору для студентів та батьків громади за для забезпечення високоякісних послуг неформальної освіти. 
Стань помітним у темряві, Донецька область, Билбасівка  Поширення інформації про безпеку на дорогах та забезпечення світловідбивачами. 
BB (brain and body) room «Територія користі», Донецька область, Добропілля Спеціальна кімната на базі школи покликана створити комфортні та сприятливі умови для немедикаментозного лікування та відпочинку для учнів й вчителів громади, що послужить запобіганню захворюваності, зміцненню імунної системи та емоційному розвантаженню.
Eco energy, Донецька область, Добропілля Проведення на базі школи №4 екологічних заходів, направлених на сортування органічних відходів та подальше використання компосту для удобрення рослин.
Anticinema, Донецька область, Дружківка Створення на базі приміщення районної ради анти-кінотеатру для проведення  культурних, інформаційних та освітніх заходів, що сприятимуть об’єднанню та комунікації між членами громади. 
Чисте село-справа кожного, Донецька область, Іллінівка Соціальний екологічний проєкт, що направлений на вирішення проблем довкілля.
Lingua Club- найкраща мотивація до навчання, Донецька область, Іллінівка  Створення сприятливих умов для розвитку учнів молодших класів.
Лего-майданчик «Happy kids», Донецька область, Іллінівка  Облаштування місця для відпочинку та розвитку дітей через ігровий процес.
Безпечний простір «Імпульс», Донецька область, Костянтинівка Проєкт, направлений на застосування заходів з надання психологічної допомоги та емоційного розвантаження, що сприятиме соціальній адаптації членів громади, що опинились у кризовій ситуації.
Єднання поколінь, Донецька область, Костянтинівка Ініціатива, спрямована на організацію дозвілля для людей похилого віку.
Альтанка натхнення, Донецька область, Костянтинівка Облаштування на базі школи №13 майданчику «Альтанки натхнення» для громади Констянтинівки.
Дитячий майданчик – місце щасливого дитинства Створення за участі жителів району на базі школи №13 дитячого спортивного майданчику. 
Медіахаб «МІСТ», Донецька область, Костянтинівка Організація освітнього простору за для поширення медіа грамотності серед учнів ліцею. 
Зелене місто, Донецька область, Костянтинівка Ініціатива зі встановлення сміттєвих контейнерів для пластикових пляшок, що сприятиме очищенню міста та розвитку еко відповідальності у членів громади.
Педагогіка партнерства в дії. Театр об’єднує, Донецька область, Костянтинівка Ініціатива покликана підвищити рівень культури та розвитку естетичного смаку й самореалізації через участь громади  у театральних постановках.
Я – поліцейський!(Школа маленького поліцейського), Донецька область, Костянтинівка Проєкт покликаний сприяти обізнаності серед дітей та дорослих у роботі працівників поліції з метою залучення до навчального процесу та  налагодження комунікації.
Садочок нових можливостей, Донецька область, Костянтинівка  Ініціатива направлена на реконструкцію приміщення дитячого садочку та обладнання пандусами для дітей із особливими потребами.
Зелена ділянка, Донецька область, Костянтинівка Заходи з озеленення пришкільної  території Констянтинівки.
Шкільна бібліотека, Донецька область, Костянтинівка Створення бібліотеки «нового покоління» інтерактивного та  сучасного простору, що призведе до зростання інтересу серед учнів та їх батьків до роботи з інформацією та інноваційними технологіями. 
Тенісний стіл-кожній школі, Донецька область, Костянтинівка Встановлення тенісних столів, що дасть можливість дітям поєднувати навчання зі спортивним розвитком. 
Здорова дитина-щаслива родина, Донецька область, Костянтинівка Придбання спортивного обладнання для дітей і батьків громади та проведення спортивних заходів. 
Спілкування без кордонів, Донецька область, Костянтинівка Розмовний клуб з вивчення мови для жителів громади.
Жіночий простір «Активна панянка», Донецька область, Костянтинівка Створення простору за для просування активної життєвої позиції серед жінок та забезпечення гендерної рівності.
Кабінет психологічного розвантаження, Донецька область, Костянтинівка Кабінет має на меті забезпечити психологічне розвантаження членів громади. 
Осередок мовленнєвого та ментального розвитку дітей з особливими освітніми потребами, Донецька область, Миколаїв Заснування центру, що буде сприяти процесу інклюзії для дітей з інвалідністю, що навчаються у Миколаївській школі №2 і  направлений на допомогу батьків, забезпечення асистентської підтримки, що сприятиме подальшій соціалізації в суспільстві.
Перерва без гаджетів, Донецька область, Миколаїв Обладнання простору для поєднання навчання і відпочинку та   забезпечення дозвілля, створення сприятливої атмосфери серед учнів.
STEM-центр «Stem-рік», Донецька область, Миколаїв Центр на базі школи №2 має створити сприятливі умови серед дітей початкової та середньої школи для вивчення основ: електроніки, інженерії, комп’ютерного дизайну та робототехніки.
Дамо Землі шанс на життя, Донецька область, Миколаїв Ініціатива направлена на поширення інформації щодо вторинного використання речей, а також  розвинути відповідальне ставлення до екологічних ресурсів навколишнього середовища за для забезпечення стабільності в майбутньому.  
Зв’язок поколінь, Донецька область, Миколаївка Облаштування територію майданчику лавами та навісами, а також озеленення території за для створення комфортних умов для дозвілля та відпочинку  дітей і людей похилого віку для налагодження комунікації, обміну досвідом.
Будівництво альтанки, Донецька область, Миколаївка Об’єднаними зусиллями громади  створити на базі школи №2  освітній простір для проведення позашкільних заходів з навчання і дозвілля. 
Теплий двір, Донецька область, Миколаївка Місце для дискусій та комфортного дозвілля дітей та дорослих створене із застосуванням екологічно чистих матеріалів та технологій, що прикрасить зовнішній вигляд Святогірської вулиці, де ви зможете за філіжанкою кави обговорити свої проблеми та розробити стратегію їх вирішення.
Візуалізація і гра уяви, Донецька область, Миколаївка Створення на базі логопедичного кабінету гри, що подає навчання через ігровий процес та візуалізацію,  а також розробка  спільно із дефектологом корекційно-розвиваючих уроків для дітей з особливими освітніми потребами, а також  організація майстер-класів та тренінгів, направлених на соціалізацію та підтримку батьків, що виховують дитину з особливими потребами.
Миколаївка SPORT LIVE, Донецька область, Миколаївка Проведення шкільних та міських спортивних змагань, спортивних фестивалів, військово патріотичних ігор таких як: Сокіл-Жура та організація заходів присвячених Дню Збройних Сил України та Дню Матері , проведення в рамках тижня здоров’я  змагань з: футболу, волейболу, а також олімпійських видів спорту за для досягнення спортивних результатів та популяризації активного способу життя серед дітей та молоді.
Шкільний ІГРОЛЕНД, Донецька область, Миколаївка Облаштування сприятливого ігрового простору для дітей будь-якого віку, будь-яких інтелектуальних та  фізичних можливосте за для згуртованості та соціалізації, а також просування рівних можливостей.
Грай, Живи, Дихай, Донецька область, Миколаївка Організація простору із використанням екологічно чистих технологій та матеріалів, а також озеленення території за для створення комфортних умов для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих громади.
Творча шиттєва майстерня «Шиття як життя», Донецька область, Миколаївка Проведення на базі школи №2 креативних майстер класів та створення сприятливих умов для саморозвитку та креативного мислення, опанування навичок шиття серед дітей та інших жителів громади Миколаївки.
Хол без дверей, Донецька область, Миколаївка Сприяння особистісному розвитку учнів через соціально активні заходи, а також облаштування зони відпочинку. Розділення коридору на зони для відпочинку і навчання, що дозволить раціонально використовувати простір та налагоджувати процес спілкування між учнями різних класів, а також з  дітьми із особливими освітніми потребами, проводити різноманітні зустрічі, ігри, семінари, батьківські збори та творчі заходи для учнів і батьків. 
Я хочу жити так, як ти, Донецька область, Миколаївка Створення сприятливого простору, що дозволить учнями з інвалідністю і без разом брати участь у позакласній діяльності та спілкуватись з однолітками, а батьки дітей з особливими потребами зможуть отримати підтримку у вирішенні проблем.
Простір щасливого дитинства, Донецька область, Миколаївка Створення ігрового майданчику між п’яти поверховими житловими будинками за для забезпечення комфортного дозвілля дітей та їх батьків. У перспективі майданчик може стати місцем для проведення фестивалів та сімейного відпочинку.
Спорт навіть в негоду, Донецька область, Миколаївка Настільний футбол та хокей є улюбленими іграми дітей по всьому світу. Це легкий та доступний спосіб долучитися до популярного виду спорту, не покидаючи школи і це дуже важливо, оскільки тренуватись потрібно щодня та у будь-яку погоду. Також спорт - це чудова можливість об’єднати весь клас чи родину. Діти та батьки зможуть приходити у зазначений час та грати у настільний футбол чи хокей, так само як і учні під час перерви, або після занять та під час літніх канікул.
Флікер тримай – життя зберігай, Донецька область, Мирноград Організація воркшопів з виробництва світловідбивачів та постачання їх дітям. 
Дитяче мистецтво через екологічні окуляри, Донецька область, Слов'янськ Підтримка патріотичної та екологічної освіти серед дітей та молоді, формування дбайливого відношення до природи рідного краю та залучення до створення у життя об’єднаної громади.
Інтелектуальний розвиток школярів шляхом гри в шахи, Донецька область, Слов'янськ Створення сприятливих умов для інтелектуального та персонального розвитку через гру в шахи.
Майстерня добра, Донецька область, Слов'янськ Створена з метою об’єднання міської громади навколо проблем мало-захищених груп населення та сприяти сприяти толерантному відношенню до зазначених груп.
Дитяче мистецтво через екологічні окуляри, Донецька область, Слов'янськ  Сприяння патріотичної та екологічної освіти серед дітей та молоді, формування дбайливого відношення до природи рідного краю та залучення до створення у життя об’єднаної громади.
Happy space is for everyone, Донецька область, Слов'янськ Просування активного способу життя за для збереження здоров’я і  покращення якості життя.  
Студія сучасного спілкування "Юний лідер", Донецька область, Слов'янськ Створення сучасного, креативного, інформаційного простору, в якому представники молодіжного самоврядування Слов’янська могли б працювати , влаштовувати бізнес зустрічі, обмінюватись досвідом та проводити зйомки  соціально направлених роликів.
Очима дитини малюємо світ, Донецька область, Слов'янськ Сприяння творчому прояву дітей через створення малюнків та 3D дизайну.
G-sphere, Донецька область, Соледар Облаштування простору для зйомок кінофільмів.
Лабораторія робототехніки, Донецька область, Соледар  Залучення школярів до сучасних інженерних та інформаційних технологій.
 BIG checkers «Checkers like crackers – easy to be busy», Донецька область, Соледар  Створення сучасного дитячого майданчику, де діти б мали змогу грати в шашки.
Розвиток та навчання – це шлях до єднання, Донецька область, Яблунівка і Олександро-Калінове Заснування інформаційно-пізнавального простору для дітей з особливими освітніми потребами, за для їх соціалізації й емоційного розвантаження.
Флікер носи - життя бережи, Луганська область, Біловодськ Виготовлення світловідбивачів, за для безпеки пішоходів Біловодська. 
Моя школа - моя зона комфорту, Луганська область, Гірське Облаштування громадської зони відпочинку для дітей, в рамках реалізації проєкту «Нова Українська Школа».
Різні кольори – різні ми. Одна мета – одна родина, Луганська область, Гірське Проведення воркшопу з розфарбування стін молодших класів  гімназії, за для створення сприятливої атмосфери для навчання і дозвілля дітей.
Фестиваль ігор: спорт + інтелект, Луганська область, Кабичівка Проведення у січні 2020 року фестивалю Ігор за для сприяння: інтелектуального, спортивного розвитку та культури серед громади школи Кабичівки. 
Спільне дозвілля – міцна родина, Луганська область, Лисичанськ Створення простору для ігор та сімейного відпочинку усією родиною. 
Чемпіонат настільних ігор серед учнівської молоді м. Лисичанська, Луганська область, Лисичанськ Проведення чемпіонату з настільних ігор серед учнівської молоді м. Лисичанська, таким чином протягом трьох місяців чемпіонату батьків та дітей об’єднає спільне захоплення.
Будиночок для велосипеда, Луганська область, Лисичанськ Створення сприятливих умов для популяризації здорового та екологічно свідомого способу життя.
Мрiя Маленького принцу, Луганська область, Лисичанськ Розвитку креативних навичок серед учнів у позакласний час.
Центр дозвілля та неформальної освіти Markivka Junior Hub, Луганська область, Марківка Покликаний сприяти розвитку громадської свідомості та налагодженню взаємодії в громаді, через неформальну освіту.
Safety space of happiness, Луганська область, Мілове Облаштування безпечного та сприятливого простору для релаксації на території школи.
Безпечний простір радості, Луганська область, Нещеретове  Об'єднання молоді громади з 24-х населених пунктів довкола реалізації спільного будівельного проєкту та створення Молодіжної Ради на території місцевої ферми.
Будівельники громади, Луганська область, Нещеретове  Створення зручного інформаційного центру на базі шкільної бібліотеки, що сприятиме активному обміну досвідом, комунікації, читанню, проведенню заходів та самостійному навчанню. 
Міжрайонна спартакіада «Об’єднуємося разом та  без меж», Луганська область, Нещеретове    Проведення районних спортивних заходів, що мають об’єднати людей різного віку, статі, а також людей з інвалідністю і без участю у спільних змаганнях, що сприятиме створенню доступного простору для участі людей у спортивних заходах без обмежень.    
Шкільне лісництво «Плекаємо майбутнє в сьогоденні», Луганська область, Нещеретове   Створення умов та популяризація права на професійне самовизначення, шляхом залучення молоді у процес збереження лісових ресурсів.
Кімната психологічного розвантаження «Рукавичка», Луганська область, Нещеретове   Облаштування кімнати для психологічного розвантаження та відпочинку, використовуючи ігрову терапію та сенсорне обладнання, за для запобігання виникнення проблем психо-емоційного здоров’я, серед дітей з інвалідністю і без.
Мобільна студія-театр  анімації «Промінчик», Луганська область, Нещеретове     Створення сучасного простору для анімації та театральних постановок, що сприятиме розвитку креативності, комунікаційних навичок серед дітей та дорослих громади. 
ЕКОторба, Луганська область, Нещеретове  Представлення переваг використання еко торб, як альтернативу традиційним поліетиленовим виробам. Також використання енерго-зберігаючіх технологій, що має сприяти громадській обізнаності й  сталому розвитку, через комунікацію з молоддю та обмін ідеями, щодо збереження довкілля.
Фестиваль «Вишиванка – закодована вічність у візерунках», Луганська область, Нещеретове   Організація фестивалю вишиванки, що покликаний об’єднати жителів трьох сільських населених пунктів.
Інтерактивний простір «TEAM», Луганська область, Нещеретове   Створення на території шкільної зали простору для імплементації громадських, молодіжних заходів таких як: форуми, TED конференції, студентські дискусії.
Сучасній школі – сучасну їдальню, Луганська область, Нижньотепле Організація сприятливих умов для здорового харчування дітей, через модернізацію  шкільної їдальні.
Школа моєї мрії, Луганська область, Нижньотепле Організація навчального простору для учнів початкової школи, що мотивуватиме учнів на навчання та особистісний розвиток.
Створення багатофункціонального освітнього простору для учнів Нової української школи, Луганська область, Нижньотепле Створення багато-функціонального освітнього простору за принципом Нової української школи для учнів молодших класів, що сприятиме наданню кращих освітніх послуг.
Чисте шкільне подвір'я з велопарковкою, Луганська область, Нижньотепле Проведення «суботників»: встановлення паркану, створення велопарковки, та  озеленення  території нижнеотеплівської школи, проведення.
Реконструкція спортивного майданчика КЗ «Нижньотеплівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області», Луганська область, Нижньотепле Реконструкція спортивного майданчика за для створення сприятливих умов для тренувань та навчального процесу й розвитку у дітей  навичок з фізичного виховання.
Правильна постава – запорука здоров᾿я, Луганська область, Нижньотепле Cтворення спортивно-оздоровчого центру, що має на меті запобігання виникнення порушень роботи хребта та опорно-рухового апарату. Ініціатива на правлена не лише на учнів школи, а й на всіх членів громади.   
Створення умов для розвитку творчості, Луганська область, Нижньотепле Cтворення умов для розвитку творчості для учнів 1-3 класів Нижнеотеплівської середньої школи, що допоможе у розвитку креативних навичок та зацікавленості в навчальному процесі серед дітей.
Зелений клас Попаснянської гімназії № 20 Попаснянської районної ради Луганської області, Луганська область, Попасна Cтворення на базі Попаснянської гімназії № 20 «зеленої кімнати» для яскравого і мотивуючого оточення.
Затишне шкільне подвір’я, Луганська область, Рубіжне Облаштування зручного простору для дозвілля під час перерв та канікул для учнів та викладачів, через обладнання шкільного подвір’ я лавами та простором для ігор.
Lounge-простір, Луганська область, Рубіжне Створення зони для відпочинку та спілкування учнів та викладачів та комфортного дозвілля під час перерв та канікул.
Краса врятує світ, Луганська область, Сєвєродонецьк Обладнання простору свердловської міського центру для проведення всеукраїнських змагань «Земля-наш спільний дім», а також проведення презентацій, воркшопів із флористики, екскурсій до шкільної оранжереї, презентацій робіт молоді громади.
Креативний  простір  «Our school town», Луганська область, Старобільськ Організація та обладнання території шкільного самоврядування для проведення низки заходів, подій та ініціатив шкільного значення.
Відкрита аудиторія, Закарпатська область, Берегове Створення спільними зусиллями викладачів, учнів за підтримки місцевої влади та небайдужих громадян на базі занедбаної паркової території  відкритої аудиторії та майданчику.
Кінотеатр під відкритим небом у Довгому, Закарпатська область, Довге Створення кінотеатру та громадського простору дозвілля під відкритим небом, що сприятиме обміну культурним та артистичним досвідом між жителями громади та прилеглих населених пунктів.
Зелене світло для школярів, Закарпатська область, Довге  Облаштування велопарковки на території неподалік від школи таким чином спонукавши дітей надавати перевагу більш екологічно- дружньому транспорту. 
Шкільне подвір’я – щасливе місце подій шкільного життя, Закарпатська область, Довге  Створення сприятливих умов на території шкільного подвір’я, шляхом облагородження та озеленення території для відпочинку учнів, батьків та викладачів під час перерв та канікул.  
Сортування сміття in Rakhiv, Закарпатська область, Рахів Започаткування дев'яти зон сортування, а також розповсюдження інформації у школах та садочках про важливість сортування.  
Зелений освітній простір, Закарпатська область, Рахів  Створення освітнього простору просто неба на пришкільній території середньої школи №1. 
Перша хвилина – шанс на життя, Закарпатська область, Рахів  Розвиток навичок з надання першої невідкладної допомоги у випадку непередбачуваних обставин. 
Сортуймо разом, Закарпатська область, Тур'ї Ремети Просування культури сортування відходів серед школярів, батьків та інших членів громади.
Just do it, Закарпатська область, Тур'ї Ремети Облаштування простору для гри у баскетбол для спільного дозвілля дітей, підлітків та дорослих.
Парк «Шкільна сім’я», Закарпатська область, Тур'ї Ремети  Облаштування паркової еко-зони школи Тур’я-Ремети для безпечного дозвілля школярів та членів громади під час перерв, вихідних та канікул.  
Мінтонет Вільяма Моргана, Закарпатська область, Тур'ї Ремети  Створення умов для гри у волейбол для дітей, підлітків та дорослих членів громади.
Краса своїми руками, Закарпатська область, Великі Лази Проведення воркшопів, що сприятимуть гармонійному розвитку дітей та дорослих громади Великої Лази.
На перерву без гаджетів, Закарпатська область, Великі Лази Створення сприятливих умов для відпочинку учнів під час перерви без застосування гаджетів.
Подорож у казку, Закарпатська область, Великі Лази Створення лялькового театру на території громади Великої Лози.
Нове життя старим речам, Закарпатська область, Великі Лази  Розвиток свідомого ставлення у студентів до ресурсів, екології  та культури споживання, через надання практичних економічних знань.  
Велопарковка, Закарпатська область, Великі Лази  Створення умов для залучення вело-транспорту у повсякденне життя громади. 
Габіони паркової зони, Закарпатська область, Великі Лази Облаштування паркової зони встановлення спільними зусиллями громади,встановлення габіонних конструкцій, за для покращення ландшафту та створення сприятливих умов для громадського відпочинку. 
Клас без меж, Закарпатська область, Великі Лази  Створення освітнього простору просто неба, що залучить дітей у навчальний процес. 
Ріднокрай, Закарпатська область, Великі Лази Організація простору громадського відпочинку для дітей та дорослих жителів громади, що сприятиме гармонійному розвитку особистості та послужить популяризації українських традицій. 
Сучасній школі - сучасний простір, Закарпатська область, Великі Лази Облаштування шкільного освітнього простору, що покликано вмотивувати учнів на навчання та створити сприятливі умови для гармонійного розвитку особистості, через залучення учнів до командних активностей під час перерви.
Коворкінг-простір, Закарпатська область, Виноградів Створення лаундж простору для коворкінгу.
Бібліотечні дива, або територія інтерактивної взаємодії, Закарпатська область, Виноградів Створення бібліотеки нового покоління за для залучення дітей до читання, обміну знаннями, навчання та ігор зі створення власних мультфільмів.
Територія щасливого дитинства, Закарпатська область, Виноградів Облаштування простору для розвитку та дозвілля, що в ігровій формі сприятиме проявам поваги та толерантності та формуватиме ключові якості особистості такі як співпраця та взаємодопомога. 
Сортування сміття, Закарпатська область, Яноші Втілення активістами яношівської громади на базі місцевої школи заходів з роздільного сортування сміття.