Що таке тест IELTS на комп'ютері?

Пройти тест IELTS стало простіше та зручніше. Тепер ви можете скласти тест IELTS на комп'ютері. Якщо ви оберете комп'ютеризований тест IELTS, ви відповідатимете на запитання розділів Аудіювання, Читання й Письма на комп'ютері. Тест на говоріння проводитиметься віч-на-віч з підготовленим екзаменатором IELTS, оскільки ми вважаємо, що це найефективніший спосіб оцінити ваші навички говоріння.

Щоб дізнатися більше про формат тесту та його переваги, відвідайте нашу сторінку IELTS на комп'ютері.

Ознайомчі відео комп'ютеризованого IELTS

Ми створили серію онлайн-відеороликів, присвячених комп'ютеризованому IELTS, що допоможуть вам зрозуміти, як на комп'ютері відображаються розділи Аудіювання, Читання й Письма, а також ознайомлять вас з доступними функціональними можливостями. Обов’язково перегляньте усю серію, щоб ви відчували себе впевнено та були готовими в день самого іспиту.

Як підготуватися до комп'ютеризованого IELTS?

Щоб допомогти вам підготуватися до тесту IELTS на комп’ютері, ми підготували список наших практичних онлайн матеріалів, якими ви можете користуватися безкоштовно. Матеріали допоможуть вам підготуватися до різних тестових розділів, і наприкінці ви зможете перевірити свої знання за допомогою ознайомчого онлайн тесту.

ПРАКТИЧНІ ТЕСТИ З АУДІЮВАННЯ, ЧИТАННЯ Й ПИСЬМА

Для початку перейдіть на наш веб-сайт Take IELTS і спробуйте наші практичні тести для кожного з розділів Аудіювання, Читання й Письма. Ви знайдете практичні тести як для IELTS General Training, так і для IELTS Academic.

СПРОБУЙТЕ СИМУЛЯТОР КОМП'ЮТЕРИЗОВАНОГО IELTS

Після того, як ви пройдете наші практичні тести, ви можете спробувати симулятор комп'ютеризованого IELTS, розроблений нашими партнерами – компанією Clarity, щоб продовжити практикуватись.

Просто перейдіть за посиланням для IELTS Academic або IELTS General Training, виберіть розділ, який ви хочете попрактикувати, натисніть на кнопку Test practice і виберіть перший комплекс вправ.

Якщо у вас виникнуть проблеми з доступом до матеріалів, скористайтеся нашими візуальними інструкціями нижче. 

Computer-delivered IELTS preparation materials
На цьому зображенні ви можете ознайомитись з інструкціями щодо доступу до безкоштовних практичних тестів для кожного з тестових розділів на платформі Clarity.

На сторінці ви також можете подивитися відео відгуки та поради попередніх кандидатів. Ми також рекомендуємо скористатися функцією симулятора балів IELTS, щоб краще зрозуміти, наскільки добре вам потрібно відповісти в кожному розділі, щоб отримати необхідний бал.

Якщо ви складатимете тест з нами, ви також зможете безкоштовно використовувати додаткові матеріали на цьому веб-сайті!

Пройдіть наш ознайомчий тест

Як тільки ви відчуєте, що готові до іспиту, ви можете спробувати наш ознайомчий тест комп'ютеризованого IELTS. Ознайомчий тест повністю відповідає формату та типам завдань справжнього тесту, який ви будете складати, тому ми дуже радимо його пройти, щоб почуватися підготовленими та розслабленими в день самого іспиту.

Ознайомчий тест складається з розділів Аудіювання, Читання й Письма та триває дві з половиною години, так само, як справжній тест.  Ви можете обрати як ознайомчий тест для IELTS General Training, так і для IELTS Academic.