Іноземні студенти, які вступають до вишів Великої Британії у 2020-21 навчальному році, матимуть право залишитися на два роки після закінчення навчання для працевлаштування.

Після введення цієї процедури в дію закордонні студенти, які успішно закінчили курс до бакалаврату чи бакалаврський, отримають право подати заявку на процедуру Graduate (Випускник). Процес подання заявки буде максимально простим, а заявники будуть зобов'язані пройти кримінальну, особистісну й безпекову перевірки. Усі заявки потрібно буде оформити у Великій Британії, а саме оформлення є платним.

Усі студенти, які приймаються на цю програму, отримають можливість перебувати в країні два роки без можливості продовження цього терміну. В цей час вони зможуть працювати або шукати роботу на будь-якому рівні кваліфікації, але не матимуть доступу до державних коштів, і цей час не враховуватиметься як перебування у Великій Британії для отримання права на постійне проживання. Випускники також зможуть перейти на кваліфіковану роботу, знайшовши відповідну вакансію.

Для отримання більш детальної інформації завантажте документ, виданий Міністерством внутрішніх справ Великої Британії, розміщений внизу цієї сторінки.

При реєстрації на IELTS у Британській Раді ви отримаєте:

  • Безкоштовний доступ до наших нових матеріалів для підготовки до IELTS для UKVI: "GEL IELTS Prep", які включають персоналізовану, розумну підтримку, яка працює з вами і вашими навчальними потребами, щоб допомогти вам досягти необхідних балів IELTS для UKVI, і включає приклади тестів та практичних завдань для всіх чотирьох навичок.
  • Безкоштовний безлімітний доступ до курсу "Road to IELTS Last Minute course", який включає дев’ять відео із порадами та навчальними посібниками, 100 інтерактивних завдань та два практичні тести для кожної з чотирьох навичок.
  • Безкоштовні практичні тести та підготовчі матеріали: практикуйте IELTS в Британській Раді безкоштовно онлайн або з копією IELTS Practice book, яка містить приклади тестів IELTS Academic та IELTS General Training.
  • Зручні дати та місця розташування: ми маємо багато тестових центрів у різних країнах світу. Існує понад 800 офіційних тестових центрів IELTS Британської Ради, всі вони зручно розташовані та мають сучасну інфраструктуру.
  • П'ять додаткових Форм звіту з тесту (ФЗТ) безкоштовно: ми безкоштовно надсилаємо форми до установ, до яких ви звертаєтесь (наприклад, до імміграційних департаментів, університетів тощо).