Оскільки через Covid-19 складання іспитів за фізичної присутності тимчасово неможливе, ви можете скористатись онлайн тестом IELTS Indicator, що підтвердить рівень володіння англійською. 

Про IELTS Indicator

IELTS Indicator – це офіційний сертифікований продукт IELTS, що дозволяє оцінити ваші знання. Екзамен складається з наступних складових:

  • Аудіювання 
  • Читання 
  • Письмо  
  • Розмовний тест 

Результати тесту будуть доступні протягом 7 робочих днів. Ви отримаєте індикативний загальний бал за тест, а також індикативні бали окремо по кожному компоненту. Зверніть увагу, що IELTS Indicator не є заміною традиційного тесту IELTS. 

Основні переваги IELTS Indicator

Безпека 

IELTS Indicator – це онлайн тест, який ви можете складати у комфортних умовах вдома у сучасний та безпечний спосіб.

Доступність

Тестування відбувається щотижня у фіксований час. Все що вам потрібно - зареєструватись через наш браузер, що повністю відповідає вимогам безпеки.

Довіра 

Оскільки тест перевіряється екзаменаторами, що сертифіковані IELTS, та включає питання у режимі реального часу, освітяни розуміють, що можуть покладатись на результати тесту та отримати надійну оцінку навичок студента. 

Структура тесту 

IELTS Indicator це онлайн тест, що складається у режимі реального часу. Тест проходить кожного тижня та має обмеження по часу. Читання, аудіювання і письмо складаються одним блоком, а розмовна частина тесту складається окремо за кілька днів до або після складання основної частини.

Хто приймає тест IELTS Indicator?

Ми спонукаємо університети та інші освітні установи приймати IELTS Indicator для оцінки здібностей англійської мови, в рамках підтримки абітурієнтів у цей складний період, коли традиційне складання іспиту за фізичної присутності є неможливим.  Будь ласка, перевірте чи приймає ваш навчальний заклад IELTS Indicator.

Ціна 

Ціна за IELTS Indicator складає 149 USD з урахуванням всіх податків.

Будь ласка, переконайтесь, що ваша платіжна карта відповідає таким вимогам:

  1. Картою можна розраховуватись в інтернеті/ підтримує міжнародні платежі.
  2. Ліміт по карті не нижчий, ніж вартість тесту.
  3. Карта повинна бути Visa, Mastercard, American Express, JCB, Dinnersclub чи Discover, платежі картою можуть здійснюватись в USD.

Зовнішні посилання