Навчальні ресурси для використання на уроці (онлайн ресурси, сайти)

Інтерактивні вправи англійською мовою

Якщо ви викладаєте англійську та шукаєте навчальні матеріали, ми можемо вам допомогти, запропонувавши нашу добірку навчальних ресурсів для використання на уроці, яка постійно оновлюється новими матеріалами.

Веб-сайт LearnEnglish

Ігри англійською мовою

Вам до вподоби вивчати англійську, розважаючись? В цій секції ви можете грати в ігри та практикувати говоріння за допомогою веселих скоромовок. Також тут безліч смішних жартів англійською, які ви зможете вивчити та розповісти друзям! І ще можете залишати тут свої коментарі!

Веб-сайт LearnEnglish: Розваги та ігри

Аудіо- та відеоматеріали англійською

Ви любите слухати пісні та дивитись відео англійською? В цій секції ви можете навчитись співати пісень англійською та дивитись смішні історії та відео. Ви можете також грати в ігри, роздруковувати інтерактивні вправи та залишати коментарі!

Веб-сайт LearnEnglish: Слухай і дивись

Вивчення англійської для дітей

LearnEnglish Kids вміщує безліч безкоштовних онлайн ігор, пісень, історій та інтерактивних вправ для дітей. Для батьків тут розміщені статті, які допоможуть підтримувати дітей у вивченні англійської, відео про використання англійської вдома та інформація про курси англійської мови для ваших дітей.

Веб-сайт LearnEnglish Kids

Вивчення англійської для підлітків

Якщо ви бажаєте вивчати англійську мову, розважаючись, то сайт LearnEnglish Teens з безкоштовними матеріалами – якраз для вас. LearnEnglish Teens може допомогти удосконалити вашу англійську через практикування читання, письма та аудіювання, завдяки порадам з проходження іспитів, граматичним та словниковим вправам, іграм та відео. Ви також можете спілкуватись з іншими підлітками з усього світу. Якщо ви бажаєте вивчати англійську мову у своїй країні, ми допоможемо знайти мовні курси неподалік. 

Веб-сайт LearnEnglish Teens

Бізнес-англійська

Ви можете знайти інтерактивні вправи для удосконалення ваших умінь проходити співбесіди, писати правильно електронні листи, для покращення вашого розуміння бізнес-тем та понять. Дивіться відео, слухайте подкасти або читайте статті, після чого виконуйте спеціально розроблені завдання, і це все допомагатиме вам зрозуміти тему та попрактикувати мову. 

Веб-сайт LearnEnglish: Бізнес та робота

Вивчайте англійську через футбольну тематику

Premier Skills використовує футбол для того, щоб створювати краще майбутнє для молодих людей по всьому світу.

Програма міжнародного партнерства між Британською Радою та Прем’єр Лігою уповноважує футбольних тренерів та рефері допомагати молодим людям, в тому числі найбільш незахищеним верствам суспільства, знаходити можливості покращення життя через силу футболу, що надихає.

Веб-сайт Premier Skills English

Навчальні матеріали

Якщо ви навчаєте англійської чи працюєте у сфері викладання англійської, ми можемо запропонувати вам велику добірку джерел та доступ до професійних мереж, які допоможуть у  вашій роботі.

Дізнайтеся більше про джерела для викладачів

Дізнайтеся більше про заняття у класі

Дізнайтеся більше про наші джерела для допомоги викладачам, які бажають використовувати літературу у класі

Дізнайтеся більше про плани уроків

Більше інформації на нашому сайті TeachingEnglish