Платформа для вчителів TeachingEnglish

Незалежно від того чи ви щойно отримали кваліфікацію вчителя, чи ви навчаєте англійської протягом багатьох років, ви знайдете для себе широкий вибір корисних ресурсів та інсайти, які допоможуть вам продовжувати ваш професійний шлях. 

Тут ви знайдете багато високоякісних ресурсів, які допоможуть вам у класі, починаючи з розуміння потреб ваших учнів до просування умінь 21-го століття, а також статті, відео, публікації, курси, практичні поради для вашої практики та не тільки, які допоможуть вам у подальшому професійному розвитку.

Ресурси платформи для професійного розвитку організовані на основі Рамки професійного розвитку вчителів Британської Ради. Дві Рамки для вчителів та методистів містять знання та вміння, необхідні професіоналам англійської мови у щоденному робочому житті та впродовж усієї кар'єри.

Якщо ви є тренером чи методистом, ви знайдете відповідний корисний контент, включаючи статті та дописи в блогах, написані експертами з усього світу, вебінари та записи конференцій, надані відомими спікерами, публікації та дослідження, а також практичні поради відповідно до вашої ролі.

Зовнішні посилання