Future English Online Teacher Community - це наша нова онлайн-платформа для вчителів англійської мови. Це унікальний, безмежний, цифровий дім для тисяч вчителів англійської мови, де вони можуть зустрітися, поділитися досвідом і знаннями, отримати доступ до синхронного та асинхронного навчання та документувати свій розвиток у безпечному просторі.  

Платформа також дає змогу вчителям отримати інтегрований доступ до ресурсів Британської Ради та Великої Британії з навчання англійської мови, а також обговорювати та ділитися інноваціями та проблемами у малих та великих професійних спільнотах вчителів.

В Україні, OTC пропонує вчителям англійської мови державних шкіл програму підвищення кваліфікації, яка базується на вимогах національних освітніх програм та потреб реформи Нової української школи.

Під час програми вчителі можуть брати участь у наступних заходах:

  • cамодоступних онлайн-модулях;
  • дискусіях на форумі;
  • рефлексійних семінарах.

Досвідчені фасилітатори надають професійну підтримку вчителям на платформі.

Крім того, вчителі мають можливість створювати особисті електронні портфоліо, брати участь у вебінарах, які проводять експерти ELT (тренери Британської Ради, зовнішні запрошені спікери Великої Британії, запрошені спікери з інших країн, тощо) та різні Групи за інтересами (Special Interest Groups).