Вчителька показує щось на дошці

Британська Рада підтримує роль Великої Британії у 26-й Конференції Сторін ООН з питань клімату (COP26) за допомогою глобальної програми, зосередженій на зміні клімату, яка називається "The Climate Connection". Ця глобальна програма включає напрямок, присвячений діям щодо клімату та екологічній стійкості у викладанні та навчанні англійської мови, що називається "Дія щодо зміни клімату у мовній освіті". 

Серія навчальних курсів для вчителів з професійного розвитку (квітень 2021) 

В рамках програми ми підготували три онлайн-курси для підвищення кваліфікації вчителів мови. Курси мають самостійний доступ, є безплатні, сертифікованими та будуть модеруватися онлайн в нашій групі Facebook Language for Resilience (Мова заради стійкості). Необхідний рівень англійської мови: CEFR B1 та вище. 

Ціллю серії курсів професійного розвитку “Дія щодо зміни клімату у мовній освіті” є навчити вчителів англійської мови як інтегрувати екологічні проблеми у навчання англійської мови, забезпечити тих, хто навчається, мовленнєвими вміннями, щоб зрозуміти, обговорити та критично залучитись до питань зміни клімату та внести значущі зміни. 

Курс складається із трьох модулів загальною тривалістю дев’ять годин. Всі три модулі включають вичерпні ресурси, відео, запитання та відповіді, практичні приклади та передбачають отримання сертифікату:  

Модуль 1: Введення теми екологічних проблем під час навчання мови (28 квітня - 12 травня) 

Модуль 2: Розробка та проведення уроків з акцентом на стійкість (19 травня - 2 червня) 

Модуль 3: Як зробити стійкість частиною життя ваших учнів (16 червня - 30 червня) 

Дізнайтеся більше про інші курси.  

Кліматичний зв’язок - серія подкастів  (травень 2021) 

The Climate Connection (#TheClimateConnection) - це нова серія подкастів від Британської Ради, який досліджує взаємозв’язок між кліматичною кризою та мовною освітою. Під час десять епізодів, ми почуємо різних провідних практиків, що працюють у цьому секторі - вчителів, тренерів, дослідників, видавців та авторів. Ми подорожуватимемо від Колумбії до Китаю, від Молдови до Малі та від Палестини до Польщі у нашому прагненні поділитися тим, що відбувається на передовій боротьби зі зміною клімату в мовній освіті. У партнерстві з Оксфордським словником англійської мови ми також дізнаємось більше про походження мови, пов’язаної з кліматом, як в англійській, так і в інших мовах. 

Ви можете дізнатись більше про подкаст тут.

Банк уроків (червень 2021) 

Ми розробляємо "Пакет уроків для початківців", що складається з 12 уроків, присвячених зміні клімату, плани для різних вікових груп та рівня володіння мовою. Ця публікація також надасть вчителям практичні вказівки щодо того, як інтегрувати питання про зміни клімату в навчальні програми та як підготувати нові тематичні уроки щодо зміни клімату, адаптовані до місцевого контексту. 

Глобальний звіт про сектор навчання англійської мови (червень 2021) 

Спільно з експертами в цій галузі ми проводимо дослідження „зелених” ініціатив у глобальній сфері навчання англійської мови. Ми проводимо інтерв’ю з ключовими зацікавленими сторонами з навчання англійської мови, а також проведемо опитування для вчителів англійської мови, а також для шкіл та університетів. Результати цього дослідження будуть використані для публікації звіту, що висвітлює глобальні зусилля для того, щоб зробити глобальний сектор навчання англійської мови більш екологічним; сприяти відповідальності щодо навколишнього середовища, а також стимулювати стійкість. 

Зараз ми також розробляємо глобальні тематичні змагання з питань клімату для вчителів та учнів англійської мови, які будуть розпочаті в липні / серпні 2021 року.