Learning Hubs

Навчальні хаби: вдосконалені вміння для міцніших суспільств - це трирічна програма, що спрямована на розвиток умінь та набуття впевненості серед молодого покоління та створення кращого доступу до освітніх і кар’єрних можливостей у майбутньому.

Програма спрямована на розвиток згуртованих, стабільних та процвітаючих громад у п’яти країнах Східного партнерства, включаючи Білорусь та Молдову, шляхом набуття стійкості, розвитку різноманітних вмінь та забезпечення молоді новими можливостями для навчання.

Програма здійснюється Британською Радою за підтримки Посольства Великобританії у співпраці та партнерстві з Асоціацією вчителів англійської мови Молдови та Мінським державним лінгвістичним університетом в Білорусі. Британська Рада також буде реалізовувати програму за підтримки своїх партнерів у відібраних ізольованих громадах Молдови та Білорусі. Учні та учениці отримуватимуть рівний доступ до можливостей, які надає програма.

Цілі програми

Програма зосереджена на навчанні англійської мови, а також на усвідомленні толерантності, взаєморозуміння та діалогу між молоддю та їх громадами. Вона також розвиватиме критичне мислення, вміння розв’язувати проблеми, вміння спілкування та ведення дискусій, а також підтримуватиме зв’язок учнів із ширшим світом. Учасники зможуть взаємодіяти з різними поглядами та думками, критично аналізувати ситуації та вільно висловлювати власну думку.

Британська Рада також буде співпрацювати з вчителями в цих обраних громадах Білорусі та Молдови, використовуючи досвід та ресурси Великої Британії, щоб допомогти їм отримати знання, розвинути їх вміння та впевненість. Програма визначить їхні потреби, надасть їм можливості розвитку та підготує їх до того, щоб вони могли використовувати інноваційні навчальні ресурси та практики у своїх класах. Будуть створені нові Групи професійної майстерності учителів, де вчителі могли б зібратися разом, щоб обговорити нові ідеї, практики навчання та місцеві потреби. Вчителі зможуть впливати на позитивні зміни в довгостроковій перспективі та сприяти їх громадам.

Британська Рада спільно з партнерами в Молдові та Білорусі підтримає розвиток згуртованості та процвітання в приймаючих громадах шляхом залучення учнів, вчителів, батьків та лідерів. Разом вони будуть досліджувати, обговорювати та підтримувати навчання та розвиток у Навчальних хабах та поза ними.

У цьому розділі