Основні програмні заходи

Навчальні хаби: вдосконалені вміння для міцніших суспільств - це трирічна програма, що спрямована на розвиток умінь та набуття впевненості серед молодого покоління та створення кращого доступу до освітніх і кар’єрних можливостей у майбутньому. 

Заходи для учнів

  • Навчання англійської мови з акцентом на уміння спілкування, особистісного зростання та інноваційні, інтерактивні підходи.
  • Ключові уміння 21-го століття та ведення дебатів, переговорів та діалогу, розвиток умінь критичного мислення, розв’язування проблем та уміння вести дебати та брати участь у дебатах через тематичні дискусії, спрямовані на підвищення розуміння толерантності, взаєморозуміння та діалогу.

Активності для вчителів

  • Методика навчання англійської мови, інклюзивна практика та навчальні курси з ведення дебатів, переговорів та діалогу, використовуючи досвід та ресурси Великої Британії, щоб допомогти вчителям розвивати свої професійні вміння та підвищувати свої компетенції. Вони також будуть доступні для вчителів англійської мови в ширшій спільноті.
  • Навчальні курси з розвитку ключових умінь 21-го століття, що допомагають вчителям англійської мови створювати умови у класі для учнів для розвитку їх критичного мислення, вміння розв’язувати проблеми, спілкуватися та співпрацювати. 
  • Групи професійної майстерності учителів (TAGs), які забезпечують платформу під керівництвом вчителів-фасилітаторів, щоб вчителі англійської мови збиралися разом для обговорення нових ідей, методики навчання мові та потреб вчителів.

І в Молдові, і в Білорусі близько 1280 дітей будуть щорічно брати участь у заходах Навчальних хабів (англійська мова та заняття з дебатів). Протягом 3 років у кожній країні близько 7 680 дітей будуть опосередковано отримувати користь завдяки удосконаленню знань англійської мови та розвитку ключових вмінь, що впроваджуються в рамках формального навчання підготовленими вчителями.

Через навчальні хаби, вчителі отримуватимуть регулярні тренінги щодо покращення якості уроків з англійської мови та семінари з розвитку вмінь вести діалог та дебати. Більше 128 вчителів англійської мови отримають користь від тренінгу з ключових вмінь в обох країнах. Загалом протягом трьох років близько 600 вчителів англійської мови будуть задіяні через Групи професійної майстерності учителів та різні заходи, організовані для вчителів. 120 вчителів англійської мови, які відвідують групи професійної майстерності учителів, матимуть змогу отримати сертифікат Cambridge Teaching Knowledge Test (TKT) у Молдові та Білорусі.