У вересні 2018 року було розроблено та запущено онлайн платформу для вчителів англійської мови, які навчають учнів у початковій школі. Платформу було розроблено за підтримки Британської Ради в Україні, Cambridge University Press, Cambridge Assessment English, Міністерства освіти і науки України та Лінгвіст, офіційного дистриб’ютора навчальних матеріалів для вивчення іноземних мов від провідних міжнародних видавництв. У травні 2020 року платформу було оновлено та доповнено новими матеріалами.

Більш ніж 18,000 вчителів англійської мови навчалися на платформі у 2018 - 2019 роках. У травні 2020 року платформу було оновлено та доповнено новими матеріалами. 

Навчання на платформі є частиною змішаного курсу, який є обов'язковим для проходження вчителями англійської мови початкових класів. Після складання двох тестів, вчителі зможуть отримати сертифікати.

На цій платформі вчителі можуть ознайомитися з методикою навчання англійської мови у початковій школі, додатковими ресурсами Британської Ради та Кембриджу, Типовою навчальною програмою початкової школи Міністерства освіти і науки України, Кембриджською Рамкою життєвих компетенцій. Ресурси Британської Ради та Кембриджу маповані відповідно до Навчальної програми навчання іноземних мов початкової школи.

На платформі також є розділ для батьків школярів, у якому розміщені посилання на корисні навчальні матеріали.

Зовнішні посилання