Вчителька з дітьми

На першому етапі реформи, що розпочався з початкової школи у 2018 році, організаційний комітет у складі Британської Ради в Україні, інституту Гете та Посольства Франції в Україні розробили навчальну програму «Навчання англійської мови в 1 - 2 класах» для вчителів іноземної мови з усієї країни.

Наш проєкт розпочався як пілотний у 100 школах  України, у  якому взяли участь 200 вчителів англійської мови. Були залучені до інтенсивного навчання 25 методистів іншомовного напряму з усіх  закладів Післядипломної педагогічної освіти. Метою тренінгу є розвиток професійних вмінь та подальше надання підтримки усім учителям англійської мови, що почнуть працювати у початкових класах в умовах реформи у своєму  регіоні.  Онлайн компонентом цього навчання став Кембридзький онлайн-курс «Комунікативне навчання англійської мови в початковій школі».

В результаті втілення першої фази проєкту, було підготовлено 195 вчителів англійської мови як агентів змін, які стали тренерами для близько 18000 (з 33000) вчителів англійської мови по всій країні. Саме ці вчителі розпочали навчати першокласників англійської мови у новій українській школі у 2018 році.

Зовнішні посилання