Джонатан Девідсон / Jonathan Davidson

Джонатан Девідсон понад 25 років працює в арт-менеджменті та літературних проектах. Є співзасновником і співдиректором Бірмінгемського літературного фестивалю. Виконавчий директор літературної платформи Writing West Midlands і директор компанії Midland Creative Projects Limited, що займається літературними проектами. Продюсує театрально-поетичні вистави. Остання його робота називається Beyond the Water’s Edge («За межею води») з Belgrade Theatre і Bloodaxe Books. Його радіовистави регулярно транслюються на BBC Radio 3 і 4. Театр Interplay Theatre гастролював з його сценічною адаптацією роману Precious Bane («Дорогоцінне прокляття») авторки Мері Вебб. У 2011 році у видавництві Smith | Doorstop вийшла  друга збірка поезії Девідсона Early Train («Ранній потяг»), а остання збірка називається Humfrey Coningsby (Valley Press, 2015). Він очолює Комітет мистецької політики у Belgrade Theatre Coventry і входить до опікунської ради театру. Також є головою Національної асоціації письменників у сфері освіти (Велика Британія).

Джонатан Коу / Jonathan Coe

Письменник, літературний критик. Наприкінці 1980-их років переїхав до Лондона, у 1989 році вийшла його книга A Touch of Love («Дотик любові»), а у 1990-му — The Dwarves of Death («Карлики смерті»). Потім написав What a Carve Up («Який дерибан!», 1993), The House of Sleep («Дім сну», 1997), The Rotters' Club («Клуб негідників», 2001), The Closed Circle («Замкнуте коло», 2004) і The Rain Before It Falls («Дощ перед падінням», 2007). Багато років з цього періоду Коу досліджував і писав біографію Б. С. Джонсона, відомого британського експериментального романіста 1960-их років. Її у 2004 році під назвою Like a Fiery Elephant («Як вогняний слон») опублікувало видавництво Picador. Серед нагород Коу — французька відзнака за кращу іноземну книгу Prix du Meilleur Livre Étranger за What a Carve Up у 1995 році, Премія Медічі за іноземну літературу за The House of Sleep у 1998 році, Bollinger Everyman Wodehouse Prize за The Rotters' Club у 2001-му і Samuel Johnson Prize за Like a Fiery Elephant у 2005-му. У 2004 році Коу став кавалером французького ордену Мистецтв і літератури.

Стюарт Маконі / Stuart Maconie

Британський теле- і радіоведучий (BBC), письменник, журналіст, критик і промоутер популярної музики і культури. Як письменник і журналіст пише для кількох національних музичних журналів і газет. Автор автобіографічної оповіді про досвід у музичній журналістиці Cider With Roadies («Сидр з Гастролерами»); гумористичної книги про сучасні реалії північної Англії Pies and Prejudice: In Search of the North («Пироги і упередження: у пошуках півночі Англії — всупереч популярним міфам») і виданої 2013 року книги The People's Songs: The Story of Modern Britain in 50 Songs («Пісні народу: Історія сучасної Британії у 50 піснях») — у ній аналізуються популярні пісні, що стали знаковими за останніх 50 років. Зараз пише про похід із Джарроу — організований протест проти бідності, від якої потерпали мешканці північного сходу в 1930-их роках. Ця книга вийде у Британії влітку 2017 року.

Кіт де Вааль / Kit de Waal

Британська письменниця. Народилася у Бірмінгемі. П’ятнадцять років займалася кримінальним і сімейним правом, кілька років була членом міського магістрату, брала участь у комісіях, що приймають рішення щодо усиновлення дітей. Раніше була радником з питань опіки над прийомними дітьми. Пише навчальні посібники про усиновлення і опікунство. Отримувала численні нагороди, зокрема Bridport Prize в жанрі малої прози у 2014 та 2015 роках і SI Leeds Literary Prize у категорії «Вибір читачів» 2014 року. Її перша книга My Name is Leon («Мене звати Леон»), опублікована 2016 року, стала бестселером одного з найбільших видавництв Британії Penguin.

Кет Везеріл / Cat Weatherill

Оповідачка, авторка книжок для дорослих і дітей. В університеті вивчала драматургію. З’являлася у популярних телепрограмах, зокрема Chucklevision і Casualty. Попрацювавши кілька років професійною вокалісткою, в 1999-му відкрила для себе жанр оповідань. Тепер подорожує світом і розповідає казки як для дорослих, так і для дітей. Виступала в Африці, Індії, Саудівській Аравії, Сінгапурі, Росії та у Європі. Перша книга Кет називалася Barkbelly; далі були Snowbone і Wild Magic («Дика магія»). Також у неї є книга для молодших читачів — Jaco the Leek («Порей Жако»), і прекрасно ілюстрована книжка By Lantern Light («У світлі ліхтаря»). Книги Кет перекладені на десять мов, а «Дику магію» сама авторка озвучила для BBC як аудіокнигу. Остання з її книжок називається The Hairy Marys.

Алан «Керлі» Макґітчі / Alan 'Kurly' McGeachie

Алан «Керлі» Макґітчі — перформер і ведучий семінарів. Проводить воркшопи з поезії та хіп-хопу в школах, молодіжних клубах і громадських закладах по всій Великій Британії. Кілька років викладав англійську і суспільствознавство. Майже десять років допомагає дітям вчитися читати, писати і розвивати емоційну грамотність через поезію. Фіналіст Birmingham Poet Laureate 2016 року.