Taking the Stage 2.0 - це міжнародна програма резиденцій, створена для побудови динамічних і практичних культурних обмінів між британськими й українськими театральними професіоналами.

Запитайте будь-якого театрального митця, що їм найбільше потрібно, щоби втілити власне творіння  – і незалежно від дисципліни відповідь буде однаковою: час, простір і підтримка. Тому Британська Рада в Україні об'єдналася з Гогольфестом, найдинамічнішою фестивальною платформою в країні, щоб забезпечити саме це - час, простір і підтримку - п’ятьом професіоналам театру з Великої Британії, що тільки починають або вже розвивають кар'єру в галузі.

З-поміж 26 аплікантів ми відібрали п'ять британських режисерів, кожен з яких працював в одному з п’яти українських театрів, як державних, так і незалежних: 

Впродовж літа резиденти та театри працювали в онлайн форматі з тим, щоби створити ідею спільного проекту. Щойно ситуація стане безпечною для подорожей, учасники і театри зможуть зустрітися особисто та продовжити співпрацю в Україні.

Зовнішні посилання