Taking the Stage 2.0 - це міжнародна програма резиденцій, створена для побудови динамічних і практичних культурних обмінів між британськими й українськими театральними професіоналами.

Запитайте будь-якого театрального митця, що їм найбільше потрібно, щоби втілити власне творіння  – і незалежно від дисципліни відповідь буде однаковою: час, простір і підтримка. Тому Британська Рада в Україні об'єдналася з Гогольфестом, найдинамічнішою фестивальною платформою в країні, щоб забезпечити саме це - час, простір і підтримку - п’ятьом професіоналам театру з Великої Британії, що тільки починають або вже розвивають кар'єру в галузі.

З-поміж 26 аплікантів ми відібрали п'ять британських режисерів, кожен з яких працюватиме в одному з п’яти українських театрів, як державних, так і незалежних: Театр «Нєфть» та Parade-Fest (Харків)Театр на лівому березі (Київ)Центр сучасного мистецтва «Дах»«Дикий театр» (Київ)Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

Впродовж літа резиденти та театри працюватимуть в онлайн форматі з тим, щоби створити ідею спільного проекту. Щойно ситуація стане безпечною для подорожей, учасники і театри зможуть зустрітися особисто та продовжити співпрацю в Україні.

Здоров’я наших партнерів, митців та колег є нашим пріоритетом у поточній ситуації. Ми дотримуємось рекомендацій місцевого законодавства та органів охорони здоров'я в країнах, в яких працюємо. Ми продовжуємо реалізовувати наші проекти у сфері культури, якщо це можливо. В іншому випадку, ми намагаємося відкласти їх або запропонувати альтернативні формати.

Зовнішні посилання