Звяд Мгебрішвілі

Звяд Мгебрішвілі є співзасновником і композитором аудіопостпродукційної студії "Post Red". Він очолює музичний відділ, дуже активний у галузі кіно, реклами та відеоігор.

Перш ніж приєднатися до Post Red 5 років тому, Звяд починав свою кар'єру як звукорежисер і музичний продюсер, здобувши великий досвід у цих сферах.

Звяд вже працював над широко відомими фільмами, такими як "Шиндісі" Дито Цінсадзе (Грузія) й"А потім ми танцювали ..." Левана Екіна (Швеція) – обидва офіційно висувалися на «Оскар» від цих країн.

Останнім часом Post Red активно пропонує свої послуги в країнах Європи та Північної Америки. Команда Post Red працювала над кількома міжнародними проектами з такими компаніями, як BBC, Netflix, Amazon тощо.

Одним із фільмів, для якого Звяд створив музику, є британський фільм "Як вдавати війну" Рудольфа Герцога, а також китайський серіал "Маска".

Звяд дуже діяльний і в грузинській рекламній індустрії: він створив музику для багатьох успішних креативних агенцій. Музика Звяда також знана в спільноті анімаційного кіно; він написав музику для таких фільмів, як «Рибалка і дівчина» Мамука Ткешелашвілі та «Горизонт» Дато Кікнавелідзе.

Звяд – мультиінструменталіст, і його ключове вміння полягає в поєднанні грузинських і світових інструментів, а також електронних елементів для створення дуже унікального звучання для кожного проекту.