Проєкти випускників Envision Sound 2018-2019

Проєкти, що були підтримані Британською Радою: 

  • Композитор Серж Синткей (Україна) – створення музики до стрічки «Поміж війн» режисерки Аліни Горлової.  

Це історія однієї великої курдської родини з Сирії, яка була розкидана по світу через війну. Проживаючи в Іраку, Україні та Німеччині, вони намагаються знайти своє місце і зберегти контакт один з одним. Ми відкриваємо історію сім’ї через погляд молодого хлопця Андрія Сулеймана, який, ховаючись від конфлікту в Сирії, раптом опинився свідком конфлікту в Україні. В боротьбі з цією велетенською воєнною машиною він допомагає людям на прифронтових територіях. 

  • Композитори Лука Лебанідзе та Звяд Мгебрішвілі (Грузія) – створення музики до стрічки «Сіль із Бонневілю» режисера Семена Мозгового.  

«Сіль із Бонневілю» – це історія двох друзів із Києва, які намагаються побити світовий рекорд швидкості на модифікованому радянському мотоциклі, на дні висохлого солоного озера Бонневіль у штаті Юта, США. І, зрештою, встановлення рекорду швидкості стає неабияким тестом їхньої дружби. За словами режисера – це фільм не просто про рекорд швидкості. Це кіно про те, що стоїть за рекордом. Це фільм про ті виклики, які людина ставить сама собі заради своєї мрії та особистості.

Саундтреки, створені на замовлення Довженко-Центру для показу на фестивалі Німі ночі:  

  • «Пригоди Полтинника» 

реж. Аксель Лундін (Україна)  

Діти з робітничих кварталів безтурботно бавляться на засніжених вулицях Києва – скочуються з засніжених гірок, випробовують сили на краю глибоких урвищ і навіть підкорюють скреслу кригу Дніпра. Лише крізь шпаринку у паркані можуть вони зазирнути і побачити, як розважаються багатії. Хлопець Федько, якого через бешкетний і норовливий характер називають «халамидником», придумує щораз більш ризиковані розваги, через що часто отримує «на горіхи» від дорослих та щиру відданість і повагу друзів. 

Музичний супровід: Вольга Падгайская (Білорусь) та Five-Storey Ensemble