Ключова тема зимового форуму — синергія музики та інших видів мистецтв. Вхід на події професійної програми Selector Pro — за попередньою реєстрацією.
Зимовий Selector Pro відбудеться 8-9 грудня у київській креативній спільноті IZONE.

День 1, п’ятниця, 8 грудня

Час, захід Назва Деталі
15:00—16:15
Презентація
  Дарко Скульський — Radioaktive Film
Хто: Дарко Скульський відкриє перший день форуму доповіддю про унікальний досвід співпраці Radioaktive Film з зірками британської музичної сцени. Модератор розмови: Олександр Варениця — оглядач, редактор та музичний менеджер.
16:15—17:00
Перерва
   
17:00—18:15
Відкрита модерована бесіда та Q&A
Як ви тут опинилися? Хто: Анна Яцкевич — A&R-менеджер культового британського музичного лейблу Warp Records. Табіта Торлу-Бангура — менеджер з партнерських проектів та радіоведуча лондонської станції NTS Radio. Модератор панелі: Олександр Варениця — оглядач, редактор та музичний менеджер.
Докладніше — за посиланням.
18:30—19:45
Дискусійна панель
Візуальні інновації в музичних шоу Хто: Зірка британської електронної сцени — Макс Купер, засновник компанії Front Pictures Юрій Костенко та медіа-артист, ідеолог студії BLCK Box Максим Побережський. Модератор розмови: Олександр Варениця — оглядач, редактор та музичний менеджер.
Докладніше — за посиланням.
21:00
Selector Live: Max Cooper
  Локація: Довженко-Центр
Докладніше — за посиланням.

День 2, субота, 9 грудня

Час, захід Назва Деталі
12:00—13:30
Воркшоп для працівників та засновників онлайн-радіостанцій
Як обрати правильну нішу та сформувати міцне ком'юніті навколо свого проекту Хто: Табіта Торлу-Бангура — менеджер з партнерських проектів та радіоведуча лондонської станції NTS Radio. Модератор Q&A: Валерія Чачибая — радіоведуча, продюсерка української версії радіошоу The Selector, співзасновниця Радіо Аристократи та музичної премії (A) PRIZE.
Докладніше — за посиланням.
13:30—14:00
Перерва
   
14:00—15:15
Панель
Продаж музики для комп’ютерних ігор Хто: Анна Яцкевич — Creative Sync Manager лейблу Warp Records, Кріс Кук — бізнес-редактор Complete Music Update, Олександр Павленко (Sunchase) — електронний продюсер та музикант. Модератор: Григорій Фатьянов — засновник компанії Be Management Music & Publishing.
Докладніше — за посиланням.
15:15—15:30
Перерва
   
15:30—17:00
Презентація
Презентація від DRAKE Music — компанії, що створює інструменти для людей з інвалідністю Хто: Гавейн Г'юітт — менеджер із розробок в компанії DRAKE Music та досвідчений лектор, що веде авторський курс у Королівській Музичній Академії Великої Британії.
Докладніше — за посиланням.
17:00—17:30
Перерва
   
17:30—19:30
Презентація та Q&A
Як заробити гроші на Youtube та інших онлайн стрімінг-сервісах Хто: авторитетний експерт Кріс Кук — бізнес-редактор агентства Complete Music Update, що надає консалтинг-послуги музичним компаніям, артистам та менеджерам у Великій Британії.
Докладніше — за посиланням.

Робочі мови форуму: українська, російська та англійська.