Вчитель з дітьми

Програма підготовки вчителів англійської мови 5 – 9 класів розрахована на сім тижнів та проводиться на платформі Британської Ради синхронно та асинхронно.

Асинхронний компонент складається із самодоступного онлайн курсу та обговорень у форумах. Онлайн курс складається з 5 модулів: Вступний модуль, Розуміння диференціації учнів, Розуміння планування уроків, Розуміння організації роботи на уроці уроками та Розуміння оцінювання для навчання

Крім того, вчителі ознайомляться з темами, характерними для реформи Нової української школи. Вони зможуть ознайомитись із національними стандартами для початкової та основної школи, дослідити підхід до перевернутого класу та вирішити, як застосувати цей підхід до навчання англійської мови, переосмислити підходи до навчання/викладання з огляду на реформу НУШ та розглянути шляхи контекстуалізації вивчення та аналізу підручників з точки зору зовнішнього контексту та вибору ресурсів поза підручниками.

Вчителі також матимуть змогу дослідити свої уявлення про навчання/викладання, продемонструвати своє навчання, висловити свою думку, поділитися ідеями, поставити запитання, висловити занепокоєння в обговоренні на форумі. Крім того, викладачі зможуть записати свої думки  у портфоліо на платформі. Фасилітатори будуть супроводжувати їхню роботу, надаючи завдання для  портфоліо. Обговорення питань на форумах та завдання портфоліо базуються на змісті онлайн-курсу та конкретних темах НУШ. Синхронний компонент включає участь у віддалених семінарах-практикумах. Взаємодію та обговорення в групах організовують та керують фасилітатори. Під час семінарів вчителі поділяться своїми знаннями, ідеями та досвідом. Після закінчення онлайн-курсу, участі в дискусіях на форумі та в прямому ефірі вчителі будуть нагороджені сертифікатом.

Ви можете ознайомитися із програмою підготовки вчителів англійської мови базової школи нижче.