Ukraine Creative Spark Policy Forum – це майданчик для формування стратегічних підходів до розвитку українськими закладами вищої освіти бізнес-компетентностей для потреб креативних індустрій. 

Учасники Форуму:

  • Представники міністерств, агенцій та фондів, що задіяні до розвитку вищої освіти та креативних індустрій
  • Представники українських та британських закладів вищої освіти – партнерів програми Creative Spark
  • Інші зацікавлені сторони, серед яких – українські заклади вищої освіти, міжнародні організації, представників креативних індустрій, тощо. 

Перший Форум відбувся 13 лютого 2020 року в м. Києві. Під час Форуму було артикульовано потребу у розвитку бізнес-компетентностей для креативних індустрій в українському контексті, окреслено істотні питання для визначення політики та згуртувано ключових гравців на рівні державної політики для стимулювання процесу розробки та координації політики.

З основними тезами Форуму можна ознайомитися у розділі "Завантаження" внизу сторінки.

Плани на майбутнє:

Британська Рада планує організовувати такі форуми щороку впродовж тривалості програми Creative Spark.

  • У 2021 році ми сподіваємось поінформувати та підсилити процес напрацювання державної політики моделями та спостереженнями від партнерств програми Creative Spark та визначити можливу конфігурацію процесу розробки та впровадження державної політики щодо стимулювання розвитку бізнес-компетентностей у системі вищої освіти України для креативних індустрій. 
  • У 2022 році ми очікуємо дискусію про можливі інструменти політики розвитку бізнес-компетентностей для креативних індустрій у закладах вищої освіти та їх практичне впровадження.

До зустрічі на Ukraine Creative Spark Policy Forum 2021.

Зовнішні посилання