Ukraine Creative Spark Policy Forum – це майданчик для формування стратегічних підходів до розвитку українськими закладами вищої освіти бізнес-компетентностей для потреб креативних індустрій в Україні. 

Учасники Форуму:

  • Представники міністерств, агенцій та фондів, що залучені до розвитку вищої освіти та креативних індустрій
  • Представники українських та британських закладів вищої освіти – партнерів програми Creative Spark
  • Інші зацікавлені сторони, серед яких – українські заклади вищої освіти, міжнародні організації, представників креативних індустрій, тощо. 

Ukraine Creative Spark Policy Forum – це щорічний захід, який буде проводитися впродовж реалізації програми Creative Spark. 

Ukraine Creative Spark Policy Forum 2020

Перший Форум відбувся 13 лютого 2020 року в м. Києві. Під час Форуму було артикульовано потребу у розвитку бізнес-компетентностей для креативних індустрій в українському контексті, окреслено істотні питання для визначення політики та згуртування ключових гравців на рівні державної політики для стимулювання процесу розробки та координації політики.

З основними тезами Форуму можна ознайомитися у розділі "Завантаження" внизу сторінки.

Ukraine Creative Spark Policy Forum 2021

Другий щорічний Форум заплановано на осінь 2021 року. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити початку реєстрації.

Ми плануємо поінформувати та підсилити процес напрацювання державної політики моделями та спостереженнями від партнерств програми Creative Spark та визначити можливу конфігурацію процесу розробки та впровадження державної політики щодо стимулювання розвитку бізнес-компетентностей у системі вищої освіти України для креативних індустрій. 

Ukraine Creative Spark Policy Forum 2022

У 2022 році ми очікуємо дискусію про можливі інструменти політики розвитку бізнес-компетентностей для креативних індустрій у закладах вищої освіти та їх практичне впровадження.

Зовнішні посилання