діалог перемовини дебати

Британська Рада запрошує до участі у програмі “Діалог, Перемовини та Дебати” школи, що підтримують реформи Нової Української Школи та зацікавлені не тільки надавати здобувачам освіти знання, а й створити середовище, необхідне для розвитку основних життєвих навичок і компетентностей.

Британська Рада планує підтримати відкриття дебатних клубів у школах громад. Для цього вчителі школи мають пройти онлайн-тренінг з ДПД, що запланований на листопад, та подати заявку на грантову підтримку для відкриття дебатного клубу у своїй школі. Заявка має подаватися через дійсного партнера програми “Активні громадяни”, що зможе адмініструвати грант у випадку підтримки заявки. Список партнерів доступний за посиланням

Запрошуємо зареєструватися до участі у навчанні для фасилітаторів програми "Діалог Перемовини Дебати". Тренінг відбудеться в онлайн-форматі 15-18 листопада 2021 року. Реєстрація відкрита до 5 листопада включно за посиланням.
Учасники, що успішно пройдуть навчання, зможуть взяти участь у конкурсі на підтримку відкриття дебатного клубу. Деталі будуть оголошені учасникам під час навчання.

Дізнатись детальніше про програму ДПД та ознайомитися з навчальним посібником можна на сайті Нової Української Школи.

Відповіді на часті питання

1. Чи можуть брати участь у програмі приватні навчальні заклади? 
Представники приватних навчальних закладів зможуть долучитися до навчання фасилітаторів ДПД (Діалогу, Перемовин та Дебат), що заплановане на листопад, але брати участь у конкурсі на грантову підтримку відкриття дебатних клубів можуть лише державні заклади середньої освіти.  

2. Що можна буде закуповувати на грант у випадку підтримки? 
Більш детальна інформація з переліком того, що можна та не можна закуповувати на кошти гранту буде надана у інструкції разом з анонсом грантового конкурсу у листопаді.  Придбання офісної техніки (наприклад, ноутбук, проектор, принтер, відеокамери, фотоапарати, тощо) підтримуватися  не буде.  

3. Яка сума гранту на підтримку відкриття дебатного клубу? 
Сума гранту на підтримку відкриття дебатного клубу буде оприлюднена разом з анонсом грантового конкурсу у листопаді. 

4. Чи можна використовувати методологію програми у разі не підтримки заявки на грантовому конкурсі?  
Так, звісно. Матеріали програми “Ділог, Перемовини та Дебати” знаходяться у відкритому доступі на сайті НУШ та доступні українською та англійською мовою: https://debate.nus.org.ua/.  

Програма "Діалог Перемовини Дебати" реалізується Британською Радою за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

У випадку питань звертайтесь за електронною адресою activecitizens@britishcouncil.org.ua з приміткою "ДПД" у темі листа.