Active Citizens Camp online - Student Leadership

Active Citizens Camp – це платформа для розвитку лідерського потенціалу та соціальної відповідальності молоді, поширення досвіду, генерації ідей, усвідомлення можливостей для підвищення спроможності громад.  

Реєстрація на Active Citizens Camp online: «Студентське лідерство»

Запрошуємо молодіжних лідерів зі всієї України взяти участь в Active Citizens Camp!

Захід пройде з 29 листопада по 14 грудня 2021 року. Ми будемо зустрічатися по будніх днях з 15:00 до 18:00. Сесії щосереди — за бажанням, усі інші потрібно обов’язково відвідувати.

Табір складається з двох модулів:

 • Перший допоможе усвідомити мотивацію займатися змінотворчістю, навчитися вести ефективний діалог та об'єднувати спільноти навколо соціальних проблем. Ви детальніше познайомитеся з методологією програми "Активні Громадяни" під керівництвом досвідчених майстер-фасилітаторів Британської Ради.
 • Другий модуль допоможе розібратися із поняттями соціального лідерства та соціальних інновацій. Ви познайомитесь із кращим досвідом реалізації успішних молодіжних соціальних проєктів в Україні та ЄС, а також зможете поділитися власним досвідом проєктів.  

Учасники під час табору спланують власні соціальні проєкти, на які зможуть отримати фінансування до 15 000 гривень для втілення вже у січні 2022 року.

Зареєструватися для участі можна за посиланням: https://houseofeurope.grantplatform.com/
Останній термін реєстрації - 15:00 24 листопада 2021 року

Організаційний партнер Табору - ВГО "Поруч".

Табір Активних Громадян, м. Суми ©

Артем Познанський

Хто може взять участь у таборі?

Активні молодіжні лідери, що:

 • беруть активну участь у житті університету, громади або неурядової організації; 
 • мають успішний досвід реалізації соціальних проєктів; 
 • прагнуть до саморозвитку та отримання навичок креативності; 
 • повнолітні особи. 

Що отримають учасники після завершення табору?

Кожен учасник після успішного завершення Табору отримає:

 • Усвідомлення себе як лідера або лідерки спільноти та знання, необхідні для успішного втілення соціальних проєктів: вміння будувати довготривалі партнерства, вирішувати конфлікти та ефективно взаємодіяти. 
 • Можливість отримати 15 000 гривень на командний соціальний проєкт.
 • Натхненні приклади та спілкування з менеджерами успішних соціальних проєктів. Раніше серед спікерів були соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя, засновник видання Ukraїner Богдан Логвиненко, активістка «Самосаду на Подолі» та менеджери проєктів з Великої Британії, Швеції, Польщі та Литви й цього разу ви зустрінете не менш цікавих змінотворців. 
 • Контакти серед 40 студентських лідерів різних областей України, що мають досвід громадської активності та реалізації соціальних ініціатив.
 • Сертифікат про участь у таборі, що підсилить резюме. 
 • Подвійну порцію спілкування та можливостей у спільнотах випускників House of Europe та «Активні Громадяни». 

Проєкт реалізовується Британською Радою за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми House of Europe, метою якої є підтримка професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінках в соц мережах.

Дізнайтесь про інші можливості від House of Europe за посиланням.