Банер для Active Citizens Camp

Active Citizens Camp – це платформа для розвитку лідерського потенціалу та соціальної відповідальності молоді, поширення досвіду, генерації ідей, усвідомлення можливостей для підвищення спроможності громад.  

Тема наступного табору: «Креативне лідерство».

Запрошуємо вас долучитися до Active Citizens Camp online, де зберуться молодіжні лідери/ки, що прагнуть набути навичок з розвитку креативності, використовуючи методи дизайн-мислення та арт-техніки. Протягом двотижневого онлайн-табору ви матимете можливість прокачати навички з генерування ідей, надихнутися прикладами та обмінятися досвідом з менеджерами успішних креативних проектів. Також ви дізнаєтесь як дати «нове» життя застарілим проєктним форматам та як залишатись креативними під час всього проєктного циклу.  

Дати проведення табору: по будніх днях з 31 травня до 16 червня з 10:00 - 13:00.
Сесії у середу – опційні. В усі інші дні - обов’язкові до відвідування.  

Дедлайн подачі заявок: 17 травня 2021, 15:00 (за київським часом).

Результати відбору: 24 травня 2021.
Реєстрація - за посиланням.

28 квітня 2021 року о 15:00 усі охочі матимуть можливість відвідати онлайн-презентацію Active Citizens Camp, де ви познайомитесь із тренерами-фасилітаторами, дізнаєтесь більше про програму та отримаєте відповіді на поширені запитання.  

Зареєструватись на презентацію можна за посиланням

Більше про проєкт читайте на сайті House of Europe за посиланням.

Табір Активних Громадян, м. Суми ©

Артем Познанський

Хто може взять участь у таборі?

Активні лідери, що:

 • беруть активну участь у житті університету, громади або неурядової організації; 
 • мають успішний досвід реалізації соціальних проєктів; 
 • прагнуть до саморозвитку та отримання навичок креативності; 
 • повнолітні особи. 

Що отримають учасники після завершення табору?

Кожен учасник після успішного завершення Табору отримає:

 • Краще розуміння себе як активіста або активістки, нові знання та інструменти. Усвідомлення, що креативно мислити може кожен.
 • Навички генерування ідей проектів з новими не типовими форматами, використовуючи методи дизайн-мислення та різні арт-техніки.
 • Натхненні приклади та обмін досвідом з менеджерами успішних креативних проектів. Серед спікерів табору вже були Тарас Тополя, активістка «Самосаду на Подолі», представники програми «Активні Громадяни» з Великої Британії та ЄС й цього разу ми запросимо не менш цікавих гостей. 
 • Контакти серед 40 молодіжних лідерів різних областей України, що мають досвід громадської активності та реалізації соціальних ініціатив.
 • Участь у  спільному перфомансі та впевненість в можливості об’єднання та спільнотворення, змінотворення і підтримки за допомогою креативних підходів.
 • Сертифікат про участь у таборі, що підсилить резюме. 
 • Подвійну порцію спілкування та можливостей у спільнотах випускників House of Europe та «Активні Громадяни». 

Проєкт реалізовується Британською Радою за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми House of Europe, метою якої є підтримка професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінках в соц мережах.

Дізнайтесь про інші можливості від House of Europe за посиланням.