Британська Рада оголошувала конкурс проєктів щодо надання екстреної допомоги в громадах серед організацій-партнерів програми «Активні Громадяни».

Метою конкурсу було надання партнерським організаціям можливість швидкої реакції та допомоги в громадах, де вони працюють у зв’язку із наслідками повномасштабного вторгнення російської

федерації.

  • Період реалізації проєктів: листопад 2022 р. - грудень 2022 р.
  • Максимальний бюджет проєкту становить 350,000 грн.  
  • Для участі в конкурсі необхідно було подати заявку з бюджетом. Форма заявки знаходиться за посиланням.

Форма для бюджету доступна за посиланням, після заповнення її обов'язково потрібно вислати на електронну адресу: activecitizens@britishcouncil.org.ua

  • Частково заповнені заявки не приймалися до розгляду. 
  • Останній термін подачі заявки: 31 жовтня 2022 о 23:59. 
  • Результати грантового конкурсу: 04 листопада 2022 р. 
  • Детальна інформація - в інструкції, що знаходиться у розділі «Завантаження». 

Конкурс відбувався в межах проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), який фінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні. Він співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом, та здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими співзамовниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

У випадку питань звертайтесь за адресою activecitizens@britishcouncil.org.ua з приміткою «Надання екстреної допомоги в громадах_SC3».