Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» завершився. Це означає, що настав час ділитись досвідом та обговорювати результати, які команда Британської Ради в Україні разом із національними партнерами та організаціями-учасниками отримала під час його реалізації.

Мета конференції 

«Лабораторія співпраці» — це конференція, яка зібрала активних громадян з метою обміну досвідом впровадження проєктів соціальної дії через залучення органів місцевого самоврядування та бізнесу до громадських ініціатив.

Програма конференції 

Конференція складається з освітнього та інтерактивного компонентів у форматі інтерв’ю та відеоподкастів.

Ознайомитись з її результатами можна за посиланням.

Програма конференції складається з таких блоків:

  • Сюжет з Нововолинська “Як втілювались та продовжують працювати проєкти соціальної дії”
  • Відеоподкаст “Робота громадського сектору в окупації: досвід Херсонського обласного благодійного фонду “Об’єднання””
  • Відеоподкаст “Ментальне здоров’я під час війни: де шукати ресурси та зростати”
  • Відеоподкаст “Практичні інструменти для підтримки ментального здоров’я: як підтримати себе та близьких”
  • Панельна дискусія “Волонтерство: як побудувати ефективну роботу” 

Запрошені до участі

  •  Активні громадяни, які хочуть брати участь у розвитку співпраці з місцевою владою та підприємствами для реалізації власних громадських ініціатив та стати частиною позитивних змін у своїх громадах по всій Україні. 
  • Представники громадянського суспільства, ініціативних громадян, переможці та учасники пітчингів, які працюють над втіленням проєктів соціальної дії у громадах.
  • Представники органів місцевого самоврядування та влади різних рівнів. 

Робоча мова: українська 

Ця конференція є підсумковою за результатами реалізації проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості», який співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою та впроваджується Британською Радою разом з трьома досвідченими національними партнерами: ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна платформа» та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання». Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» впроваджується в рамках програми Британської Ради «Активні громадяни».

У межах проєкту було проведено 24 обласних та 14 локальних пітчингів. У рамках пітчингів було підтримано більше ніж 300 проєктів соціальної дії. Окрім того, ми провели кілька навчань для фасилітаторів, які потім передавали свої знання та навички через локальні тренінги з реалізації проєктів соціальної дії у своїх громадах.

Також під час проєкту було створено три онлайн-курси на теми проєктного дизайну, менеджменту та соціальної згуртованості