©

British Council Ukraine

Як активним громадянам знайти партнерів в органах влади для вирішення проблем громади? А як органам державної влади більш ефективно співпрацювати з громадянським суспільством? 30 квітня 2020 року відбулася онлайн-конференція “Активні громадяни і влада – прямуємо до партнерства”, де близько 80 учасників – представники влади, громадські активісти та небайдужі громадяни намагалися знайти відповідь на ці запитання.

Програма конференції включала спілкування з кращими практиками під час панельної дискусії та активну роботу учасників в групах для обговорення викликів та можливостей ефективної взаємодії між владою та активними громадянами.

Ми раді поділитися результатом конференції, а саме – напрацьованими рекомендаціями для розбудови співробітництва між активним громадянами та владою. Їх ви можете знайти наприкінці цієї сторінки.

Запис конференції

Запис конференції можна переглянути за посиланням: 
https://www.facebook.com/watch/live/?v=538557763754576

Конференція проводилася в межах програми Активні Громадяни, що співфінансується Європейським Союзом в межах проекту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками: ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання».

Цей документ створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст не може бути використаний як такий, що відображає офіційну позицію Європейського Союзу. 

Дивіться також