©

British Council Ukraine

Як активним громадянам знайти партнерів в органах влади для вирішення проблем громади? А як органам державної влади більш ефективно співпрацювати з громадянським суспільством? 30 квітня 2020 року відбулася онлайн-конференція “Активні громадяни і влада – прямуємо до партнерства”, де близько 80 учасників – представники влади, громадські активісти та небайдужі громадяни намагалися знайти відповідь на ці запитання.

Програма конференції включала спілкування з кращими практиками під час панельної дискусії та активну роботу учасників в групах для обговорення викликів та можливостей ефективної взаємодії між владою та активними громадянами.

Ми раді поділитися результатом конференції, а саме – напрацьованими рекомендаціями для розбудови співробітництва між активним громадянами та владою. Їх ви можете знайти наприкінці цієї сторінки.

Запис конференції

Запис конференції можна переглянути за посиланням: 
https://www.facebook.com/watch/live/?v=538557763754576

Конференція проводилася в межах програми Активні Громадяни, що співфінансується Європейським Союзом в межах проекту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками: ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання».

Дивіться також